Menu

Lewe Glowne Menu - PolskiInternet.com

Polecamy

Left Menu - PolishInternet.com

Reklama

Left Banner Dom Blizniak Dzialka - Polskiinternet.com -- PolishInternet.com
 
    

Sprzedaż: Dom Blizniak

 Rzeszów, Polska.  
  więcej…
.........................................


Sprzedaż: Działki

Lutoryż, Rzeszów, Polska.  
  więcej…
.........................................

Left Banner - PolskiInternet.com
Top Menu - PolskiInternet.com
Top Banner - PolishInternet.com
Najnowsza oferta - Polskiinternet.com
Oferta »  Rabat 10% jeżeli zamieścisz reklamę w tym tygodniu. Więcej tutaj.
Szukaj - PolskiInternet.com

Wizytówka 

Libratus ...

Bezpłatna polska szkola dla dzieci Polaków przebywających za granicą!


 


O szkole: 
Sub-page-ad // PolskiInternet.com

 R E K L A M A:

Na rynku polskiej edukacji pojawiła się szkoła oferująca bezpłatną edukację dla polskich dzieci na całym świecie. Dzięki wykorzystaniu Internetu oraz stworzonej platformy edukacyjnej każde dziecko otrzymuje treści edukacyjne z danego przedmiotu, które może w dowolnym czasie realizować. Uczniowie zdobywają wiedzę w prosty i przyjemny sposób poprzez prezentacje multimedialne oraz zadania sprawdzające, bazując na udostępnionych przez szkołę współczesnych podręcznikach. 

Szkoły Libratus uczą, egzaminują i wydają świadectwa ukończenia klasy bez konieczności wychodzenia z domu. Zapisy, nauka, egzaminy oraz konsultacje z nauczycielami odbywają się on-line, umowa o naukę ze Szkołą Libratus, deklaracja o stworzeniu dziecku warunków do nauki oraz zestaw podręczników i lektur dostarczane są rodzicom przesyłką kurierską na koszt Szkoły a jedyne co jest potrzebne do nauki to komputer z dostępem do Internetu oraz kamera internetowa. 

Nauka w Szkołach Libratus odbywa się na wysokim poziomie. Treści edukacyjne zostały przygotowane przez wieloletnich pedagogów szkolnych a nad merytoryczną treścią materiałów edukacyjnych czuwa Dyrektor Szkoły. 

Do dyspozycji rodziców są nauczyciele, z którymi rodzice mogą skonsultować wyniki i postępy dzieci w nauce. Istnieje również możliwość odbywania indywidualnych lekcji nauczyciela z uczniem, któremu dane zagadnienie sprawia szczególną trudność. 


Naukę w Szkołach Libratus mogą odbywać dzieci na całym świecie. Dla każdego dziecka posiadającego polskie obywatelstwo nauka jest finansowana z budżetu państwa (warunkiem jest zgłoszenie się do 31 maja każdego roku). Rodzic ponosi jedynie koszty dodatkowych indywidualnych zajęć dziecka z nauczycielem, które stanowią usługę dodatkową i nieobowiązkową. Oferta edukacyjna kierowana jest do polskich dzieci przebywających czasowo lub na stałe poza granicami Polski. Jest to uzupełnienie programu w szkole do której chodzą na co dzień o różnice programowe oraz naukę o polskiej tradycji, historii i polskim społeczeństwie. 

Szkoła powstała przy współpracy pedagogów, prawników, informatyków oraz polaków przebywających za granicą, których wspólne siły pozwoliły na stworzenie bezpłatnej polskiej szkoły dostępnej na całym świecie, oferującej treści edukacyjne przedstawione w ciekawy sposób za pośrednictwem prostej w obsłudze platformy edukacyjnej. 

Oficjalna strona internetowa: www.libratus.edu.pl 
 

 

Zródło: Organizator 
Data: 19-05-2014

 

Wiecej informacji - PolskiInternet.com

Wizytówki               — Indeks

Dodaj Wizytówke  — Informacje

Fakty o Polsce       — Informacje

 

 

Duzy Baner - PolskiInternet.com
 REKLAMA:                                                                           
 

 

  Poprzednia   Do Góry
 
Dolne Menu - PolskiInternet.com

Strona Główna   ||   Dodaj Naszą Stronę  |  Kontakt  |  Redakcja  |  Zamów Reklamę  |  Zamów Ogłoszenie  |  Zgłoś Konkurs  |  Indeks Strony  |  Patroni i Partnerzy  

Copyright - PolskiInternet.com
Inne języki: English Version  
 
Copyright (c) 1998 - 2024  PolskiInternet.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.  Member of PolMedia.us Marketing Group.