Menu

Lewe Glowne Menu - PolskiInternet.com

Polecamy

Left Menu - PolskiInternet.com

Reklama

Left Banner - PolskiInternet.comTop Menu - PolskiInternet.com
Top Banner - PolishInternet.com
Najnowsza oferta - Polskiinternet.com
Oferta »  Rabat 10% jeżeli zamieścisz reklamę w tym tygodniu. Więcej tutaj.
Szukaj - PolskiInternet.com

Redakcja - O Nas

Witamy na  polonijnej witrynie PolskiInternet.com.


PolskiInternet.com jest wielojęzycznym zbiorem polonijnych stron internetowych, założonym w 1998 roku i zlokalizowanym w Chicago, Illinois, USA.

Głównym celem stworzenia tego serwisu było zbudowanie tzw. "Polskiego Mostu" umożliwiającego kontakty personalne i biznesowe między przedstawicielami Polonii rozsianymi po całym świecie poprzez rozpowszechnianie w internecie najlepszych stron Polskich i Polonijnych, aby pokazać całemu światu naszą kulturę i wszystko co z nią jest związane.

Nie koncentrujemy się na specyficzym regionie geograficznym, aczkolwiek naturalnie, najwięcej ogłoszeń będzie ze Stanów Zjednoczonych. Strony nasze są ciagle reklamowane w lokalnej prasie oraz w największych i najpolularniejszych wyszukowarkach aby sciągnąć największa liczbę gości. Jesteśmy najwiekszą strona polonijną w internecie. 

Chętnie publikujemy wszelkie nadesłane informacje zarówno z dziedziny kultury, historii jak i rozrywki, ale najbardziej zależy nam na propagowaniu kontaktów biznesowych między polonijnymi firmami świata. Nie wynika to tylko z możliwości reklamy tych biznesów w PolskiInternet.com, ale głównie z chęci rozwijania wzajemnej współpracy między Polskimi firmami. Silny biznes polonijny sprawi, że głos nasz będzie znajdował większy posłuch w lokalnych środowiskach publicznych i politycznych niezależnie od naszego kraju zamieszkania.

Dla tych którzy chca zamiescić reklame w  PolskiInternet.com, prosimy wejsć na strone "Reklama Twojej Firmy / Biznesu ", aby zapoznać się z naszymi cenami i oferowanymi rodzajami reklam.

Strony nasze sa propagowane przez PolMedia.us Marketing Group.  

  Poprzednia   Do Góry
 
 

Reklama

Right Menu Banner - PolishInternet.com


  Dr. Yolanda J. Seliga - Park Ridge, IL USA
  Akupuntura : Medycyna Naturalna 
   |  www
  ............................................................................  JRSales.us - Sklep Online  |   www
  ............................................................................

Sponsorowane  Linki

Sponsorowane Linki Polonijne - PolskiInternet.com

Dodaj link tutaj 

PolecamyNotka od Redakcji: 
Dziękujemy naszym sponsorom i wspaniałym gościom za pomoc w rozpowszechnianiu tej witryny. Fundusze zdobyte pomagają nam w częściowym pokryciu kosztów naszej działalności. Donacje prosimy przesłać poprzez:  Paypal.com.

Dolne Menu - PolskiInternet.com

Strona Główna   ||   Dodaj Naszą Stronę  |  Kontakt  |  Redakcja  |  Zamów Reklamę  |  Zamów Ogłoszenie  |  Zgłoś Konkurs  |  Indeks Strony  |  Patroni i Partnerzy  

Copyright - PolskiInternet.com
Inne języki: English Version  
 
Copyright (c) 1998 - 2023 PolskiInternet.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.  Member of PolMedia.us Marketing Group.