Wybierz odpowiednią literę >>       A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Z | Ż | Ź

 
Powiedz mi,
co ci się śniło?

Strona Główna
Definicja Snu
Jak srawdzić Sen Nadesłane Sny

Wybierz odpowiednią
 literę  poniżej aby    
 sprawdzić swój sen:

A B C D E
E G H I J
K L Ł M N
O P R S Ś
T U W Z Ż
Ź
 


Ciekawostki o Snach

...nadesłane sny przez naszych gości

 


Opinia o snach
Snami zajmuje się od lat, zapisuje  i analizuje moje sny i wiem ponad wszelką wątpliwość, że nie są one tylko wytworem wyobrazni. Maja znaczenia i potrzeba wiele lat, by dobrze odczytać przesłanie. Najważniejsze są w snach odczucia, to jest bym powiedziała klucz. >> więcej...
Nadesłała: Danuta Wozniak (Kanada - dnia 7/2003)
 

Drzwi
Kilkakrotie śniło mi sie, że usiłuje otworzyć zamknięte drzwi, szarpię klamkę,
- za każdym razem oznaczało to niezbyt mile oczekiwanego gościa.

Nadesłał/a: P. (dnia 4/2003)
Dziadek
Przyśniła mi się lekcja plastyki, w trakcie której do klasy wszedł mój dziadek - powiedział że nie może już mnie więcej odwiedzać. Następnego dnia dowiedziałam się że dziadek nie żyje.

Nadesłała: Riana (Polska - dnia 4/2002)
Dziecko
Jak śni mi się dziecko, małe, to jest jakaś choroba albo duże zmartwienie.
Kiedyś miałam sen, że śpię w pięknej sypialni z małym dzieckiem w
ramionach. W sypialni jest półmrok, jest bardzo spokojnie, ale zarazem bardzo
tajemniczo, w pewnym momencie, to tulone dziecko rozpadło się, zrobiło się
brzydkie, główka, rączki, tułów, były osobno i tak po bardzo krótkim czasie
rozpadło sie moje małżeństwo. Minęło już dużo czasu, a ja wciąż pamiętam ten sen.

Nadesłała: Pani (Polska - dnia 7/2003)

Dziwne sny (...mieszane sny):

Witam juz dawno odwiedzam ta strone i bardzo  mocno wierze w znaczenie snów! Sama wiele razy przekonałam sie jak wiele mogą nam o jakis przyszłych wydarzeniach pod warunkiem ze potrafimy odpowiednio je rozuzmiec. Moje wiara w tzw. paranormalne zjawiska moze ma podłoze w mojej rodzinie w której nie brakuje ciotek które wróża z tarota i wujków interesujących sie zyciem pozagrobowym i potrafiącym oceniac ludzi na podstawie daty ich urodzenia.W mojej rodzinie miało miejsce bardzo duzo dziwnych historii, czasami nawet strasznych .Ostatnio np. w domu mojej cioci działy sie straszne rzeczy po smierci jej tesciowej, która chyba musiała byc opetana przez diabła co stwierdziło wielu specialistów. Ale nie o tym miałam pisac jesli chodzi o sny to zawsze jakies wazne wydarzenia w moim zyciu poprzedzane były róznymi snamy. Kiedy miałam powazny wypadek samochodowy pamietam ze w nocy sniła mi sie stara piwnica do której wchodziłam a tam gruzy waliły mi sie na głowe, pózniej widziałam starą spruchniała trumne własciwie trumienke. Po tym snie kiedy tata wyprowadzał samochód z garazu pamietam ze miałam dziwne przeczucie i nawet powiedziałam o tym mamie o tym moim snie. Myslałam o tym ze moze zdarzyc sie wypadek, pozniej jednak przestałam o tym sie zastranawiac gdyz miałam juz w zyciu dwa wypadki i pomyslałam ze tak czesto one sie nie zdarzają Z tego wypadku o mało nie zgnielismy wszystcy, nie bral w nim udzialu tylko mój młodszy brat który upierał sie aby zostac w domu rodzice chieli zeby jechal a ja mówiłam ze jesli chce to niech zostanie w domu teraz zastanawiam sie czy ta trumienka nie byla pzygotowana dla niego nikt nie wiem co stało by sie z nim gdyby z nami pojechal.

Kolejny dziwny sen był przed smiercią mojego dziadka, kiedy to byłam w jego pokoju a tam jakas dziwna kobieta rozkładała karty tarota i pokazała mi karte smierci. Wtedy byłam przekonana ze niedlugo dowiem sie o smierci mojej sąsiadki, była to juz stara kobieta i byłam przekonana ze ten sen dotyczył jej nie skojarzyłam tylko tego ze cała ta sytuacja działa sie w pokoju dziadka i to własnie o jego smierci dowiedziałam sie nastepnego dnia. 

Nadesłała: Pani (nia 02/2005)

Którejś nocy miłem dziwny sen. Sniło mi się że idę ze znajomymi i z siostrą do kościoła na pasterkę. Gdy przekroczyliśmy próg świątyni okazało się, że odbywa się tam czarna msza. Na kilku ołtarzach leżały siostry zakonne owinięte w białe płótna, a nad każdą z nich stała postać z nożem w dłoniach. Pamiętam, że spytałem się siostry o co tu chodzi, a ona ze spokojem na twarzy powiedziała: - "No co... Czarna msza..."  Wiem, że zacząłem wtedy uciekać. Miałem związane ręce i nogi. I pamiętam jeszcze jedno... Gonił mnie wampir o bardzo przekrwionych oczach. Nigdy nie zapomne jego wyrazu twarzy. Nie wiedziałem jak mam to interpretować, ale w około miesiąc po tym śnie spotkały mnie ogromne trudności w moim życiu.

Nadesłał: Michał  (Lodz/Polska - dnia 08/2003)

W moim najgorszym śnie chodzę po torach klejowych i nie umię z nich zejść. Jakąś siła zatrzymuje mnie pomiędzy szynami, a mam świadomość, że nadjeżdża pociąg i mnie zaraz przejedzie. Wtedy zawsze budzę się na skraju łóżka (prawie spadam z niego). 

Gdy byłem mały i miałem gorączkę, to zawsze miałem jeden sen. We śnie byłem uczestnikiem jakiejś gry. W dużym ciemnym i pustym pokoju byłem sam ze świadomością, że przegrałem tą grę. Stałem w rogu tego pomieszczenia.

Nadesłał: Marcin Sz. (woj. Śląskie, Polska - dnia 07/2003)
Jazda pociągiem i koniem
Ostatnio śniło mi sie że jeżdze pociagiem po szpitalu, chciałam odwiedzic kogos chorego, ale wciaż mi sie nie udawalo. Wysiadłam wiec z pociagu (ktory razem z torami znajdował sie z szpitalu) i wsiadłam na konia. Probowałam dojechac do tej osoby konno ale za kazdym razem jak wsiedlismy do windy cos odcinało koniowi głowe. Ta głowa ciagle spadała i za chwile była juz na swoim miejscu. I tak bez przerwy. Pozniej znalazłam sie w zakładzie pogrzebowym i rodzice kazali mi wybierac trumne dla siebie. Byłam zaskoczona ich zachowaniem, nie mogłam zrozumiem jak moga to robic wiedzac ze ja jescze zyje ...i sie obudziłam. 
2 dni pozniej dowiedzialam sie ze tej nocy, gdy miałam ten sen bliski znajomy zmarł (rzucił sie pod pociag i odcieło mu głowe)


Nadesłała: Kazimiera (Polska - dnia 08/2003)
Modlitwa
Często śni mi się moja babcia, która jakiś czas temu zmarła. Była wspaniałą osobą, kochała nas wszystkich, tzn całą rodzinę. Teraz wiem, że zawsze jest w pobliżu, niemal czuję jej obecność. Przychodzi do mnie we śnie, kiedy ma wydarzyć się coś ważnego. Daje mi rady, które są zawsze trafne. Raz śniła mi się, jak mnie pocieszała - nazajutrz dowiedziałam się, że coś,nad czym długo pracowałam i na czym mi szczególnie zależało, nie udało się. We śnie płakałam gorzkimi łzami, a babcia, tuląc mnie, płakała właśnie dlatego, że ja płakałam. Ale dała mi też do zrozumienia,  że wszystko będzie dobrze. Tak też się stało. Mało tego, okazało się, że nawet dobrze się stało, że się nie powiodło!!! Ale to już inna historia... Ostatnio śniłam, że modlę się za moją babcię. Ta modlitwa dotarła do adresata!!! Modlitwa w 1 sekundzie pokonała ogromną odległość, była niejako impulsem, impulsem uczuć, jakie żywię do babci. Babcia poczuła to jak doładowanie energią, energią miłości wnuczki do babci. Wiem to, bo we śnie zamieniłam się w ten impuls. Zrozumiałam, że dla modlitwy nie ma żadnych przeszkód fizycznych, takich jak odległość, czy najpotężniejszy mur... Modlitwa w 1 sekundzie pokonuje tysiące kilometrów!!! To bardzo dziwny sen, odczułam go też bardzo silnie, jakbym stała się kanałem, przez który przepływa prąd...

Nadesłała: Ania (woj. zachodniopomorskie/Polska - dnia 08/2003)
Nieboszczyk
Mojej mamie zawsze śni sie jej nieżyjąca już babcia i zawsze zwiastuje to jakieś nieszczęście. Zazwyczaj mama w tych snach rozmawia z babcią i ta jej mówi co sie stanie albo coś mówi sama do siebie i mamy nie wizdzi. Jak dotąt te sny sprawdzają sie w 100%. Przed dwoma latami zmarła moja babcia i teraz kiedy ona mi się przyśni to również zwiastuje kłopoty , np. ostatnio śniło mi sie że babcia zyła i że obie z siostrą u niej nocowałyśmy a mama dzwoniła do mnie i sie pokłóciłyśmy przez telefon o jakąś sprawe związaną z moja siostrą; następnego dnia faktycznie pokłóciłam sie z mamą i też o sprawę związana z siostrą.

Nadesłała: Monika (woj. świętokrzyskie/Polska - dnia 09/2004)

Myszy i Kot

Pewnej nocy śniło mi się, że chodzę po zrujnowanym ogromnym budynku. Jest to ogromny gmach zbudowany z czerwonej cegły bez okien, bez drzwi, zamiast schodów często jest coś w rodzaju drabin. Wspinam się do góry, aż docieram na podasze, a raczej jego resztki. Dach jest dziurawy jak sito. I nagle na środku poddasza zauważam zbitą z desek dużą klatkę. Podchodzę do niej, zaglądam do środka i widzę stado kolorowych myszy, białe, brązowe, łaciate - mnóstwo. Między tymi myszami siedzi dorodny biało-brązowy kot i lekko popycha je łapą, nic więcej im nie robiąc. Myszy także nie uciekają. Wkrótce poznałam znaczenie tego snu odnośnie kota i myszy. Myszy to były moje problemy, kłopoty w pracy, w domu a kot stanowił rozwiązanie ich. Wkrótce zmieniłam pracę na lepszą. Jednak wytłumaczenie tego zrujnowanego budynku znalazłam kilka lat później. Oznaczał on po prostu moje życie. Teraz domy w moich snach są już kompletne choć jeszcze czasami nie do końca umeblowane, ale właśnie jeszcze intensywnie pracuję nad sobą i swoimi relacjami z bliskimi.

Nadesłała: Gosia (Krakow/Polska - dnia 07/2003)
Kłótnia
Śnilo mi się kłócę się e z kimś o jeden z moich ulubinych złotych pierscionków.
- dzien pózniej pierscionka nie było na miejscu.

Nadesłała: Alinka (Zachodniopomorskie/Polska - dnia 07/2003)

Kradzież
Śnilo mi sie ze nas okradli.
- na drugi dzien tesciowa z podrózy zadzwonił ze ich okradli.

Nadesłała: Alinka (Zachodniopomorskie/Polska - dnia 07/2003)

Krzyż przykryty prześcieradłem
Mojej babci przyśnił się krzyż przykryty białym prześcieradłem, który był wbity na łące. Po paru godzinach dowiedzieliśmy się że zmarł mój tato.

Nadesłała: Jasia (Chicago/USA - dnia 07/1999)

Nieboszczyk
Choc moj dziadek nie zyje juz od dawna zawsze sni mi sie,ze on jednak zyje,nawet czesto sni mi sie ze wraca do grobu spacerem. Jak mam jakies bardzo duze zmartwienie to zdazylo sie ze wysnilo mi sie rozwiazanie tej sprawy w 100%. Fascynuje mnie snienie,nawet te sny ze jestesmy nie uleczalnie chorzy, sa fajne,bo rano czujemy sie jak cudownie wyleczeni. Wspolczuje ludziom ktorzy nie pamietaja snow.
Nadesłał: Jurek (Japonia / dnia 10/2003)

Przyśniła mi się nieżyjąca teściowa, jej córka, także nieżyjąca oraz teść. Siedzieliśmy przy stole, kiedy będący w pokoju kot, zaczął strasznie krwawić, bez żadnej widocznej przyczyny, teść podszedł do niego, żeby go wypuścić na dwór. Stałam przy drzwiach, kot  otarł się o mnie i pobrudził mi krwią nogawkę spodni. bardzo się przestraszyłam. Dwa tygodnie później teść powiesił się.
Nadesłała: Magda (Polska / dnia 08/2003)

Kiedy mojej mamie śnił się jej zmarły tata,  to na drugi dzień jedna z nas (jej córek) zachorowała. To gdy byłyśmy jeszcze małe. Dziś kiedy jej się śnią oboje zmarłych rodziców tzn. że nadejdzie jakaś zła nowina, nawet czyjaś śmierć. Zawsze kogoś bliskiego.

Nadesłała: Justyna (Bruksela - Belgia / dnia 02/2003)

Od trzech lat moj dziadek nie żyje. Pierwszy raz przyśnił mi się rok temu, zaraz po tym umarł mój przyjaciel. Od tamtej pory dziadek snił mi się już pięc razy, i pięciu moich znajomych nie żyje. To straszne, bo kiedy mi się przyśni to już wiem, ze ktoś umarł.

Nadesłała: Dorota (Anglia / dnia 09/2002)

Mojej koleżance zawsze śni się jej nieżyjący dziadek, kiedy następnego dnia ma sie stać coś przykrego. Snił jej się np. dzien przed tym, jak zapoznała mnie ze swym nowym chłopakiem. Znienawidziłem go, wszyscy się pokłócili nawzajem, i cały dzien był beznadziejny. Moja kolezanka opowiadała mi wiele innych przykładów, po śnie z jej dziadkiem, ale nie pamiętam ich dokładnie, więc wole nie opowiadać.

Nadesłał: Bartek (Białystok / dnia 12/2002)

Nieboszczyk z osobą żyjącą
Mój ojciec zmarł 5 lat temu, niedawno śniło mi się że on i moja ciocia zapukali do moich drzwi. Oboje wyglądali bardzo słabi i mówili że nie wejdą do środka, ponieważ muszą już iść. 3 dni później zmarła moja ciocia. Mój ojciec przyśnił mi się po raz pierwszy od dnia w którym zmarł.
Nadesłała: nie podpisana (Niemcy - dnia 12/2001)

Oceny w szkole
Miałam dziwne sny. Np. miałam sen o maturze. Przysniło mi sie ze z jezyka rosyjskiego dostałam 4 a z jezyka polskiego dostalam 3, ale tą trojke to zauwazyłam pod koniec snu budzac sie ze snu zauwazyłam ją. Rano pszłam na wyniki  z matury i sie okazało ze te same oceny dostałam :)) i jeszcze ocene z jezyka polskiego zobaczyłam pierwszą a nie ostatnia ale nie wiedziałam ze to z jezyka polskiego poniewaz chciałam otworzyc kartke z wynikami razem z koleżanka.

Nadesłała: Marta (Szprotawa/Polska - dnia 6/2003)

Ogień
Mam też przykłady jak śni śię ogień. Dla mnie oznacza ploty a mojej mamie złodzieja. Płomienie to też wydatek pieniędzy w nieptrzewidziany, głupi sposób.

Nadesłała: Grażyna (Gorzów Wlkp./Polska - dnia 5/2002)

Pocałunek
Kiedyś mi się śniło,że całowałam się z moją sympatią. Później ten sen mi się powtarzał parę razy. Za każdym razem po tym śnie byłam dłuższy czas zdrowa. Zawsze bym chciała mieć takie sny !!!
Nadesłała: Pietrucha/Krystna G. (Polska - dnia 08/2003)
Pogrzeb i cmentarz
Około miesiąca temu śnił mi się pogrzeb jakiegoś księdza. Dokładnie widziałam cmentarz. Gdzie stoi drzewo i wokół grobu księdza inne pomniki. Po tym śnie z mojej parafi odszedł do parafi w innej miejscowości nasz proboszcz. Był z nami przez 8 lat. Wszyscy się do niego przywiązaliśmy. Około 1,5 tygodnia po jego odejściu dowiedziałam się, że zmarł na zawał serca. Należe do chóru w naszej miejscowości, dlatego razem z chórem i wieloma innymi ludźmi z naszej parafi pojechalismy na jego pogrzeb tam gdzie zmarł. Gdy znaleźliśmy się po mszy na cmentarzu by go pochować, zauważyłam, że drzewo, które tam rosło było w tym samym miejscu jak w moim śnie. W tym samym miescu pochowano księdza, gdzie mi się sniło. Byl to dla mnie szok. Gdy jush wracaliśmy. Nie byłam w stanie się nawet oddezwać. Jeszcze żaden mój sen nie spełnij się tak realistycznie w najmniejszych szczególach.

Nadesłała: Justonka (Polska - dnia 11/2004)

Pogrzeb i cmentarz
Ktorejś nocy i ja i moja mama miałyśmy niespokojne sny. Mi snił sie pełny cmmentarz na którym spoczywa moj Tato i jakiś pogrzeb. Natomiast mojej mamie śnił sie pogrzeb Taty, oraz jej mama. Babcia w snach mojej mamy jest zawsze symbolem nadchodzącej przykrości. Rano rozmawiałyśmy razem o naszych snach, mama była niespokojna i pełna obaw. Wieczorem zadzwoniła do nas siostra mamy i powiedziała, ze nie zyje nasz wójek. Zmarł na raka, to przykre. Kilka dni pózniej śnił mi sie kosciół, ciemny i ponury, mamie ponownie niedawno zmarły maz. Zmarł jej kuzyn.
Nadesłała: Monika (Wrocław/Polska - dnia 08/2003)

Robactwo
Sprawdziłam wielokrotnie, i doświadczyłam za każdym razem, że gdy śni się
robactwo, które stracąm z siebie lub je zabijam - oznacza to przypływ gotówki.
Kiedy mam wyjechać, śni mi się zawsze salon obuwniczy.
Na daleka podróż - śnie, że rozczesuje długie włosy.

Nadesłała: Grażyna (Gorzów Wlkp./Polska - dnia 05/2002)

Mojej mamie ile razy przyśniły sie prusaki, tyle razy dostała list z ważną wiadomością. Czy to z zagranicy, czy z jakiegoś urzędu. Teraz jak się mama rano budzi i mówi, że prusaki jej się śniły, to jest prawie pewne, ze listonosz przyniesie jakąś ważną wiadomośc.
Nadesłała: Dorota (Lubin, Polska - dnia 01/2003)

Sklep obuwniczy
Kiedy mam wyjechać, śni mi się zawsze salon obuwniczy.

Nadesłała: Grażyna (Gorzów Wlkp./Polska - dnia 05/2002)
Śmierć Psa
Kilka lat temu przyśniła mi się śmierć mojego ukochanego pieska. We śnie widziałem go leżącego martwego w lesie całego we krwi.Sen był tak bardzo realistyczny że wszystko wydawało się rzeczywistością. Obudziłem się czując ogromną ulgę, lecz sen na trwałe utkwił mi w pamięci. Od tamtej pory panicznie się o niego bałem. Zawsze pilnowałem aby nic złego mu się nie stało. Mniej więcej dwa lata po tym śnie pies uciekł z podwórka, a ja znalazłem go po kilku godzinach leżącego w lesie z rozerwaną krtanią i bokiem. To było jakieś dwieście metrów od miejsca w jakim leżał martwy w moim śnie. Zaniosłem go do domu, żył jeszcze kilka godzin. Gdy umarł leżał w takiej takiej samej pozycji i wyglądał tak samo jak w moim śnie.

Nadesłał: Paweł (Polska - dnia 08/2003)

Spadniecie z łózka
Pewnego dnia przyśnił mi się mój sąsiad, który leży na piętrowym łóżku i spada z niego. Działo się to w Jego domu z tym, że wyglądał jak drugi mój sąsiad. Czułam się w tym śnie źle bo jakoś tam byłam obecna. Bardzo go lubiłam. Następnego dnia mama powiedziała mi, że jest w szpitalu. Opowiedziałam jej sen z tym, że nie wspomniałam, że wyglądał jak ten drugi sąsiad. Po kilku dniach (może ok. tygodnia) zmarł w tym szpitalu. Za miesiąc dowiedziałam się, że zmarł ten drugi. Miał atak padaczki. Miałam jeszcze jeden przypadek proroczego snu: przyśnił mi się chłopak, którego bardzo "lubiłam" ( bez wzajemn.). Wracał z podróży. Pracował za granicą i nie miałam pojęcia kiedy zjedzie. Po jakimś czasie koleżanka dała mi cynk, że puścił jej sms, że jest w Polsce. Było to w przeddzień Swięta Zmarłych. Tego dnia właśnie mi się śnił. Nie boję się snów, bo one nam pomagają. Niech będą naszymi przyjaciółmi.
Nadesłała: osoba nie podpisana (Polska - dnia 10/2003

Upadek i samochód
Śniło mi się ze byłem z kolega na jakims pustkowiu w zimie i szliśmy cały czas środkiem drogi i nie mogliśmy z niej zejść jakaś siła nas trzymała. W koncu zobaczyliśmy w oddali rozpedzony samochód. Koledze udało się odskoczyć, a ja sie pośliznąłem i leżałem na drodze i samochód przejechał mi po nogach. Kilka dni pózniej złamalem nogę jak spadłem z drzewa.

Nadesłał: Krzysztof P. (Woj. Podkarpackie,  Polska - dnia 08/2003

Włosy
Na daleka podróż - śnie, że rozczesuje długie włosy.

Nadesłała: Grażyna (Gorzów Wlkp./Polska - dnia 05/2002)

Woda
Sprawdziłam też, że jaka kolwiek woda;
morze, rzeka, jezioro brudna, mętna - zmartwienia.
Czysta - pomyślnie załatwiona sprawa, lub po prostu swiety spokój w rodzinie, aczkolwiek należy mieć się na baczności!


Nadesłała: Grażyna (Gorzów Wlkp./Polska - dnia 05/2002)

Załatwienie spraw
Często jest np. tak. że coś mi się śni o konkretnej sprawie, że zostanie w jakiś konkretny sposób załatwiona, to zawsze w życiu normalnym będzie akurat na odwrót. To jest jak w banku.
Nadesłała: Grażyna (Gorzów Wlkp./Polska - dnia 05/2002)

Zdrada
Pewnej nocy śnił mi się mój chłopak, słodko rozmawiający z obcą mi dziewczyną. Po ok. miesiącu czasu, okazało się, że spotykał się z nami dwiema jednocześnie. Było gorąco. Zastanawiam się czy to był proroczy senczy kobieca intuicja?
Nadesłała: Monika (Polska - dnia 07/2003)

Śnilo mi się ze mój mezczyzna mnie zdradził (dokładny cały przebieg mojej rozmowy z nim jak mi to mówi).
- na drugi dzien ta sama rozmowa... wiedziałam co powie.
Sniło mi sie ze on wraca ubrany w konkrente ubrania i tak wrócił dokładnie tak byl ubrany jak wrocił. Boje sie swoich snów.


Nadesłała: Alinka (Zachodniopomorskie/Polska - dnia 07/2003)

Zęby
Przysnily mi sie kiedys zeby, to byl tak przerazajacy sen, ze usilnie probowalam zdobyc sennik, aby dowiedziec sie co taki sen oznacza. Bylam wowczas na wakacjach w Chorwacji i wowczas nie udalo mi sie przeczytac co taki sen moze oznaczac. Na drugi dzien zadzwonil moj brat aby powiedziec mi, ze moj najukochanszy pies, -najlepszy przyjaciel umarl. To byl moj drugi dzien wakacji, nastepne dwa tygodnie byly okropne. Po powrocie do domu sprawdzilam co mogl oznaczac ten sen i przeczytalam, ze "smierc przyjaciela". Od tej pory nigdy nie przysnily mi sie zeby i mam nadzieje nie przysnia wiecej.
Nadesłała: Stella (Chicago/USA - dnia 10/2004)


Pamiętam jak opowiadała mi mama jak była mała co tez jej się przyśniły zęby i jednoczesnie mięso. Miała wtedy około 12 lat. Po tym śnie w krótkim czasie zmarła jej mamusia. Ja mam teraz 22 lata i często śnią mi sie zęby i mięso i kiedy jej o tym mówie bardzo sie denerwuje i boji sie przez jakiś czas. Nie pamietam zebym miał taką sytuacje ze na dniach ktoś mi choruje czy umiera, ale po jakimś czasie od snu z zębami zmarła mi babcia.

Nadesłał: Łukasz Malczyk (Tarczyn/Polska - dnia 08/2003)Zawsze myślałem, że zęby oznaczają chorobę... Lecz jak się później okazało- nie tylko. A wręcz jeszcze coś gorszego - śmierć. W tydzień po tym śnie zmarł mój pies...
Nadesłał: Łukasz (Włocławek/Polska - dnia 08/2003)

Raz sniły mi sie zeby a to podobno na chorobe i okazało sie, ze mam chora babcie i konieczna jest jej operacja.
Nadesłał: Marcin (Polska - dnia 06/2003)

Mi przyśniły się zęby-za niedługo zmarła mi mama. Za kilka miesięcy znowu przyśniły mi się zęby-po kilku dniach zmarł mój dziadziu. 
Nadesłała: Paulina (Włochy - dnia 02/2002)

Ostatnie wpisy są o zębach, więc chciałem dodać, ze mojej mamie, też jak się śnią zęby to zawsze ktoś z rodziny umiera. 
Nadesłał: Marcin Sz. (woj. Śląskie, Polska - dnia 07/2003

Bardzo boje sie snów związanych z zębami. Pamietam kiedy pierwszy raz przysniły mi sie wypadajace zęby...zmarła moja babcia, gdy następnym razem sie przysniły...zmarł jej brat, czyli wujek. Ostani sen miałam z bolącymi zębami...okazało sie iz mój nazeczony zachorował i nie poszedł do pracy.

Nadesłała: Laura (dnia 10/2004)Wróć do góry | Wróć do poprzedniej strony | Sennik | Email

... nie tlumaczymy snów poprzez email.Dziekujemy wszystkim za nadeslanie nam powyzszych informacji na temat swoich snow!


Copyright © PolskiInternet.com