Polskiinternet.com
Naciśnij - Click!
Strona Wejściowa  |  Strona Główna  |  Opublikuj Ogłoszenie    

     Strona Główna
 
     Dodaj Ogłoszenie
 
   Wybierz  Nazwisko:

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M

N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
V
W
Y
Z
Ż
Inne/Zbiorowe
 
Sprawdź więcej wpisów
  w języku angielskim:
People SearchPolskiInternet.com
Sponsorzy mile widziani.
 
 
  

Kacik Poszukiwana Poszukiwany
 
 Wybierz Nazwisko zaczynające się na:
Wstęp | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | Q | R | S | Ś | T | U | V | W | Y | Z | Ż | Inne
P

Poszukiwani (04/01): Pabiniak, Sławek i Arek
Ja poszukuje moich byłych sasiadów, którzy mieszkają na zachodzie i ja sam też. Sąsiedzi mają na imię: Sławek (około 20 lat) i Arek (26) Pabiniak i mieszkają w Denmark. (Poszukuje też byłe sąsiadki: Ilonę Kanarek (23 ), oraz jej siostry Beatę (około 30) , Dorotę (około 26) i ich mamy Barbary, one mieszkają z całą grupą w Londynie.) Ja sam mieszkam w Holandii, a kiedyś mieszkałem w Polsce w Gorzowie Wlkp na ulicy Gwiazdzistej 22 na 9-tym piętrze i oni też tam mieszkali. Mam nadzieje ze ich kiedyś znajdę, żeby pogadać o starych czasach.
ps : ja mam sam 22 wiosenek pomóżcie mi proszę !!!

Imie: Patryk Socha z Holandii
Kontakt: email

Poszukiwany: Pacholczyk, Edward
Poszukuję wujka, który zaginął po zakończeniu II Wojny Światowej; Edwarda Pacholczyka, wraz z rodziną, wywieziony został przez NKWD w kwietniu 1940 roku na Syberię. Z zesłania przedostał sie do Armii gen. Władysława ANDERSA z którą opuścił Rosję. Z uzyskanych wiadomości wiemy, że walczył w II Korpusie Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Prawdopodobnie slużył w dywizjonie artylerii przeciwlotniczej i brał udział w walkach o Monte Cassino. Z posiadanych dokumentów wynika, ze w 1947 roku został zdemobilizowany we Włoszech. Od tego czasu nie posiadamy zadnych potwierdzonych informacji o jego losie. Prawdopodobnie widziany byl w Anglii, skąd zamierzał wyjechac do Kanady. Jest też możliwe iz pozostal we Włoszech i założył rodzinę.
(I am looking for my uncle who vanished at the end of the II World War. His name is: In 1940 Edward PACHOLCZYK and his family were transported by NKWD to Siberia. After he had managed to join the gen. ANDERS Army he left Soviet Union. As far as I know he was fighting with the Nazi army in the II Corp of Polish Army in the west of Europe. It is possible that he took part in the Battle of Monte Casino. It is presumed that he left the army in 1947 in Italy. Since then no confirmed information was gathered. It may be that he left for Canada via England or settled down in Italy.)

Imie: Andrzej Korus; ul. Skwierzynska 14/12, PL 53-522 Wroclaw, POLSKA, Tel / fax +4871/783-34-96
Kontakt: email

Poszukiwana (10/00): (rodzina) Pająk
Rodzina Pająka Władysława zamieszkała w Polsce, w mieście Łodzi poszukuje rodziny w USA. Pająk Władysław jest synem Pająka Tomasza i Marii juz niezyjacych. Pająk Tomasz miał troje dzieci: Jana, Władysława i córkę Marię która obecnie nosi nazwisko Mruk. Dawny adres Pająka Tomasza to: wieś Piotrów Golaczów, 9 poczta Lagów, kod 27-430. Brat Tomasza Pająka wyemigrował do Stanów w czasach powojennych, tam się osiedlił i założył rodzinę. Jeżeli jest to możliwe chcielibyśmy nawiązać kontakt z tą rodziną.

Imie: Sławomir Pawłowski - wnuczek Władysława Pająka
Kontakt: email

Poszukiwana (03/02): Pająk, Beata
Poszukuję Beaty Pająk z Gorzowa Wielkopolskiego. Teraz prawdopodobnie absolwentki wydziału psychologii w Pozaniu. Poznaliśmy sie w Łebie, ale niestety kontakt nam się urwał. Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Imie: Czarek Abramczuk
Kontakt: email

Poszukiwana (11/01): Palczewska, Lucyna
Poszukuję bliskiej przyjaciółki Lucyny Palczewskiej w latach 90 mieszkała na ul.Legnickiej we Wrocławiu, pózniej wyjechała do Francji jako opiekunka do dzieci. Kontakt się urwał. Czeka na wiadomość Justyna G.

Imie: Justyna G.
Kontakt: email

Poszukiwany (03/01): Panek, Andrzej
Poszukuje swojego kuzyna Andrzeja Panka-sprawa pilna.

Imie: Zofia Czaja
Kontakt: email

Poszukiwane (04/01): (osoby o nazwisku) Paterski
Poszukuje osoby noszące nazwisko PATERSKI, cel wyłącznie do celów genealogicznych. Moj dziadek - Józef urodził się w okolicach Poznania i obecnie mieszka w Szczecinie razem z moim ojcem: Zbyszko i z moimi ciotkami: Mirosława i Romualda. Ja mieszkam we Francji i staram się odtworzyć drzewo genealogiczne rodziny Paterskich. Z góry wszystkim dziękuje.

Imie: Lech Paterski
Kontakt: email

Poszukiwany (06/01): Piaścik, Mieczysław
Poszukuję Piaścika Mieczysława, mieszkał w New Britain, Conn. w latach 1970-1980, potem na Florydzie.

Imie: Leszek Piotrowski
Kontakt: email

Poszukiwana (08/01): (rodzina) Piątowski, Bolesław
Poszukuje rodziny pana Bolesława Piątkowskiego pseudonim Pomain, który był członkiem Piatego Pułku Lotników w Lidze i w Wilnie w latach przedwojennych. Ostatnia wiadomość to że p. Piątkowski pracował w fabryce samolotów w Toronto i zmarł w roku 1981. Opracowywana jest monografia tego pułku i dlatego rodzina może mieć informacje na temat pana Piątkowskiego. Dokumentacja pułku została zniszczona po wkroczeniu Sowietów na Litwe.

Imie: Michael R. Milford-Nowy York, e-mail; 71mrm17@monmouth.com
Kontakt: email

Poszukiwany (01/02): Piech, Marcin
Poszukuję kolegi ze szkoły Marcina Piecha. W Polsce adres: ul. Ogrody 25, 85-870 Bydgoszcz. W USA aders: nieznany początkowo koło Bostonu.... Data urodzenia: 1973.02.19 // przy czym rok pewny, a miesiąc i dzień raczej też ;-) Wyemigrował z Polski z rodzicami i bratem Pawłem ok 1987 roku. Studiował chemię, prawdopodobnie w Bostonie. Od ok 4 lat żonaty, żona Maria.

Imie: Jacek
Kontakt: email

Poszukiwana (10/01): Pieczulich, Dorota
Poszukuje Doroty Pieczulis, ktora wyjechała z Gdyni 9 lat temu. Proszę o kontakt email: monikatodorow@poczta.fm.

Imie: Monika Todorow
Kontakt: email

Poszukiwany (01/02): Pierwol, Zbigniew
Poszukuję Zbyszka Pierwola zamieszkałego wczesniej w Polsce: Sromowce Wyżne, Małopolska. Niski, wiek 28 lat, obecnie zamieszkały prawdopodobnie w Chicago, IL, lub okolicach.

Imie: Michał Ciesielka, kolega ze szkoły
Kontakt: email

Poszukiwana (09/01): (rodzina) Pilewski
Rodzina Pilewski, oraz ich potomkowie którzy emigrowali do USA przed II wojna światową. Przed wyjazdem zza ocean zamieszkiwali w okolicach miasteczka Sompolno w dawnym województwie poznańskim. Jeden ze stryjów prawdopodobnie miał na imie Władysław Pilewski. Dziękuje za ewentualną pomoc.

Imie: Tomasz Pilewski; ul.Harcerstwa Polskiego 13/8, 88-100 Inowrocław, POLAND
Kontakt: email

Poszukiwany (03/01): Pilny, Kazimierz
Poszukuję kolegi ze szkolnej ławy. Jego nazwisko Kazimierz Pilny. Adres pod którym zamieszkiwał przed laty jest: Gieraltowice, ul Ligonia 1. Podobno Kazimierz wyemigrował do Niemiec. Chciałabym nawiązać kontakt. Dziękuje za ewentualną pomoc.

Imie: Iwona z Australii
Kontakt: email

Poszukiwany (01/02): Pisarów, Czesław
Poszukuję kolegę - Czesław Pisarów zamieszkałego przed emigracją w Trzciance. Proszę o kontakt.

Imie: Lech Jurga
Kontakt: email

Poszukiwane (09/01): (osoby o nazwisku) Pitak
Poszukuję kontaktu z wszystkimi, którzy noszą nazwisko Pitak. Między innymi z p. Jadwigą Pitak zamieszkałą w Cleveland, OH.

Imie: Jacek Pitak; Poznan, Polska
Kontakt: email

Poszukiwany (11/01): Józef Podkomorzy
Poszukuje w celu uzupełnienia drzewa genealogicznego mojego pradziadka (lub jego rodziny) Józefa Podkomorzy, który w latach 20-30tych wyjechał do Stanów Zjednoczonych z miejscowości Gaj koło Krakowa.

Imie: Mariusz Szczurek
Kontakt: email

Poszukiwana (08/01): Polak, Małgorzata
Małgorzata (nazwisko panieńskie) Polak w roku 1981 mieszkała w Zabrzu wyszła dwa razy za mąż przed małżenstami miała chłopaka Andrzeja który wyjechał do Niemiec.

Imie: Andreas z Niemiec
Kontakt: email

Poszukiwany (06/01): Poleszczuk, Jerzy
Poszukuje mojego kolegi z Polski Jerzego Poleszczuka. Wyjechał on z Polski w latach 70-tych z matką i siostrą. Wiem że mieszkali w New Jersy. Bardzo dziękuje za pomoc.

Imie: Edward Kaupas; adres: 10865 W. Edna Str., Boise, Idaho. 83713, USA - Email: Kaupas1@msn.com, telefon (208) 327-0241
Kontakt: email

Poszukiwana (08/01): Polubianko, Lucyna
Poszukuje koleżanki ze studiów Lucyny Polubianko, dyplom lekarza stomatologa w roku 1974 we Wrocławiu.

Imie: Leszek Deresz; Niemcy
Kontakt: email

Poszukiwany: Pośpiech, Waldemar
Poszukuje Waldemara Pośpiecha z Kedzierzyna - Kozła.

Imie: Agnieszka Karger
Kontakt: email

Poszukiwana (12/01): (osoba o nazwisku) Prorok
Poszukuje kolegi z ławy szkolnej. Mieliśmy jóż dwókrotnie spotkania klasowe, jednakże nikt nie miał kontaktu do jednego kolegi z naszej klasy o nazwisku Prorok. Jestem absolwentem klasy maturalnej 1970 roku z Technikum Chemicznego w Chorzowie. Rocznik 1951 (?) Mieszkał do około 1983 roku w Katowicach na ulicy 3-go Maja nr 3 albo 5. Wtedy mówił o zamiarach wyjazdu do Ameryki (?).

Imie: Carl Marciniak
Kontakt: email

Poszukiwany (04/01): Przybolok, Krzysztof
Poszukuje Krzysztofa Przybyloka z Bytomia. Wyjechał do Niemiec - do Peine i od dłuższego czasu nie mam z nim kontaktu.

Imie: Krzysztof Bielański
Kontakt: email

Poszukiwana (12/00): Przybył, Henryka
Poszukuje osoby o nazwisku Hendryka Przybył zamieszkała w Chicago.

Imie: Rysiek Mayer
Kontakt: email

Poszukiwany (01/02): Ptaszyńki, Jacek
Poszukuję adresu lub innego kontaktu z Jackiem Ptaszyńskim ze Szczecina, który wyjechał do Chicago do swojego ojca w latach 90.

Imie: Krzysiek Pietryga
Kontakt: email

Poszukiwane: (osoby o nazwisku) Pypczyński lub Pepczyński
Poszukuje osób o nazwisku PYPCZYNSKI vel PEPCZYNSKI. Mój pradziadek o tym nazwisku wyjechał z Polski w latach 20-30tych. Mieszkał w Polsce w miejscowości Preczki. Zamieszkał prawdopodobnie w okolicach N. York / Maspeth 61-44 Hull Ave. ?

Imie: Piotr Pedraszewski
Kontakt: emailPoprzednia Strona | Wróć do Góry

Jeżeli znasz poszukiwaną osobe, a chcesz komuś pomóc, prosimy skontaktować się z tymi którzy ją poszukują.

Jak opublikować ogłoszenie w dziale Poszukiwana-Poszukiwany, dowiesz się tutaj.

Ogłoszenia zamieszczamy bez sprawdzania ich wiarygodności, zgłaszający jest odpowiedzialny za rzetelność podanych informacji. Tylko poprawnie nadesłane (wymagane) informacje bedą opublikowane. Anonimowe ogłoszenia są odrzucane.


Więcej stron, które mogą Ci pomóc w znalezieniu osoby są w języku angielskim, naciśnij: English Version.
 
  Copyright © PolskiInternet.com.