Polskiinternet.com
Naciśnij - Click!
Strona Wejściowa  |  Strona Główna  |  Opublikuj Ogłoszenie    

     Strona Główna
 
     Dodaj Ogłoszenie
 
   Wybierz  Nazwisko:

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M

N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
V
W
Y
Z
Ż
Inne/Zbiorowe
 
Sprawdź więcej wpisów
  w języku angielskim:
People SearchPolskiInternet.com
Sponsorzy mile widziani.
 
 
  

Kacik Poszukiwana Poszukiwany
 
 Wybierz Nazwisko zaczynające się na:
Wstęp | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | Q | R | S | Ś | T | U | V | W | Y | Z | Ż | Inne
M

Poszukiwani (02/01): (potomkowie) Machajewski, Walenty
Poszukuję potomków Walentego Machajewskiego, z których jeden wyemigrował w XIX w do USA i zmienił nazwisko na Miller a drugi do Niemiec. Jego synowie to Roman i Ludwig. Niestety na obecną chwilę brak innych danych.

Imie: Paweł
Kontakt: email

Poszukiwany (02/02): Małolepszy, Boniek
Poszukuję kolesia Bonka Małolepszego, który prawdopodobnie mieszka w Chicago. Odezwij się do mnie stary byku.

Imie: Zbyszek Blaszkowski
Kontakt: email

Poszukiwany (01/02): Mariański, Franciszek
Poszukuję Pana Franciszka Mariańskiego, mieszkającego do roku 1939 w Warszawie, a urodzonego w 1914r.

Imie: Irena Thumm
Kontakt: email

Poszukiwane: (osoby) Majcherczyk
Poszukuje osób o nazwisku MAJCHERCZYK.

Imie: Mirek z Polski
Kontakt: email

Poszukiwana (09/01): (rodzina) Majchrzak vel Maisiak, Stanisław
Poszukuję rodzinę MAJCHRZAK vel MAISIAK Stanisława oraz jego potomkowów. Stryj Stanisław urodził się w Chicago. Następnie razem z rodzicami (moimi pradziadkami) powrócił do Polski. Przed rozpoczęciem II wojny swiatowej wyjechał sam powtórnie do USA i zamieszkał w Chicago. Tam tez zmienił swoje nazwizko z Majchrzak na Maisiak. Stryj Stanisław odwiedził w latach 60 - tych swoją rodzinę (brata Józefa oraz siostrę Agnieszkę - moją babcie) zamieszkałych w Polsce w miejscowości Synogac w okolicy miasteczka Sompolno w dawnym województwie poznańskim. Wtedy to również się z nim widziałem . Dziękuje za ewentualną pomoc.

Imie: Tomasz Pilewski; ul. Harcerstwa Polskiego 13/8, 88 - 100 Inowrocław, POLAND, e - mail : thomos@poland.com
Kontakt: email

Poszukiwana (01/02): (rodzina) Makojnik
Poszukuję rodzinę Makojnik ew. Makojnikow. Mogą przebywać na terenie byłego ZSSR.

Imie: Pola Raplewicz
Kontakt: email

Poszukiwany (10/01): Marc, Jacek
Szukam Jacka Marca z Urzędowa.

Imie: Zbigniew Gałkowski
Kontakt: email

Poszukiwana (03/03): (Rodzina) Marcjan, Adela
Poszukuję potomków Adeli Marcjan (nazwisko po mezu nieznane) lub jej dzieci. Adela Marcjan urodzona w USA w latach 1905-1915 corka Marcelego Marcjana, syna Szczepana i Marianny urodzonego w Holendrach Pyzdenskich lub Zagorowie w latach 1880-1890. Ostatni znany adres Marcelego Marcjana z lat 1930-1950: 4758 So Wool St., Chicago, Il 60609. Podobno byl wlascicielem restauracji. Moj dziadek mial braci: Marceli (w USA), Ambrozy (w USA - Chicago?), Kazimierz (w Polsce), Wladyslaw (w Polsce) i podobno jeszcze 2 Marcjanow o nieznanych imonach (w USA). Zona mojego dziadka, Helena pochodzila z rodziny Wojtasik, jej rodzenstwo wyjechalo rowniez do USA. Ja mam na imie Maciej Marcjan, ur. 1948, i jestem wnukiem Stanislawa Marcjana i Heleny z domu Wojtasik.

Imie: Maciej Marcjan, Polska, tel. 48 (1033) 523860595, email: jolchen@go2.pl lub jolchen@o2.pl
Kontakt: email

Poszukiwana (08/01): Marchlewicz, Grażyna
Poszukuje koleżankę - Grażynę z domu Marchlewicz - pochodząca z Elbląga, która skonczyła ze mną szkołe hotelarska w Olsztynie w latach 1968-1972. W latach 70 tych mieszkała w Gdańsku gdzie wyszła za mąż. Była na moim ślubie - 26.06.1972 - w Warszawie. Przyjmę chętnie wiadomości o innych osobach które skończyły to samo Technikum Hotelarskie w tym samym czasie co my. Z góry dziękuje.

Imie: Elżbieta Krattinger - Kasperska
Kontakt: email

Poszukiwany (06/06): Markiewicz, Stanislaw
Poszukuje wujka Stanislawa Markiewicza, (syna Karoliny z domu Cygelman) pochodzacego z Felicjanowa poczta Uniejow, brata mojej chrzestnej Wandy Markiewicz z meza Kucinska, zamieszkala w Felicjanowie poczta Uniejow. Wujek wyemigrowal w roku 1944/45 do Australii. Poszukujaca jest chrzestnica Wandy, Janina Janecka, obecne nazwisko Garztka. Wiadomosci prosze kierowac na email: v.garztka@online.de lub tel. 0049(0)611-303197.

Imie: Violetta Garztka
Kontakt: email, tel. 0049(0)611-303197

Poszukiwani (01/02): (krewni) Matesky
Poszukuję krewnych Alvina Matesky (Albin Matuszewski) urodzonego w 1896 roku we wsi Polesie, który w 1917 roku ożenil się z Wiktowią Pawlowską. Mieli troje dzieci, Edwina i Marię (bliźnięta) oraz Thomasa. Thomas urodzil sie w 1925 roku, ukonczyl studia na Uniwersytecie w Syracuse. Ma syna Dawida ur. w 1949 roku i córkę Karen. Maria ur. w 1930 roku aktualnie nazywa się Wolak, ma 2 córki Lindę i Suzy, mieszkaja w New York Mills. Edvin ukończyl studia dziennikarskie, ma dwoje dzieci Carle i Geoffrej'a. Chetnie przeslę drzewo genealogiczne rodziny Matuszewskich do których również należę.

Imie: Tadeusz Święcicki
Kontakt: email

Poszukiwany: Matianowski, Paweł
Szukam kolegi Pawła Matianowskiego ma 32 lata i mieszka w Chicago. Jak ktoś go zna niech da mu znać, że go szukam.

Imie: Artur Szałabawka ze Szczecina
Kontakt: email

Poszukiwana: (rodzina) Matuszewska, Władysława
Poszukuję rodziny Władysławy Matuszewskiej zamieszkałej ostatnio pod adresem: 2525 Richmend St., Chicago, IL 60641. Proszę o pomoc.

Imie: Zofia Matuszewska z Dzierzbina, Polska
Kontakt: email

Poszukiwani (12/01): (krewni) Matuszewski, Władysław
Poszukuję krewnych. Mój dziadek Władysław Matuszewski w latach 1902 - 1912 był w Chicago. Wiem, ze tam pracował. Miał też żonę. II wojna zniszyła dokumenty, które były w domu. Poszukuję dzieci i wnuki ( wnuczki ) oraz prawnuki ( prawnuczki ) dziadka Władysława.

Imie: Jerzy Matuszewski; Mój e-mail : jkmm@wp.pl oraz Matuszewski@pilot.it.pl
Kontakt: email

Poszukiwana (02/02): Mazur, Barbara
Miłoby mi było skontaktować się z Barbarą Mazor, obecnie mieszka w Chicago. Jest to panieńskie nazwisko mojej cioci. Wcześniej mieszkała w Warszawie i jest fryzjerką. Proszę o kontakt: dor-2406@otenet.gr

Imie: Dorota Paszkowska
Kontakt: email

Poszukiwany (01/02): Michalski, Krzysztof
Poszukuję Krzysztofa Michalskiego z Jasła, obecnie mieszkającego w Nowym Jorku.

Imie: Janusz Dobrowolski
Kontakt: email

Poszukiwana (10/01): (rodzina) Michałowski
Sławomira Michałowska 39 lat wnuczka Melani Michałowskiej i ze Szczepanowicz powiat Oszmiana poszukuje krewnych w Ameryce. Babci rodzeństwo wyjechało z Polski przed 1 wojną lub w okresie międzywojennym i ślad po nich zaginął.

Imie: Sławomira Michałowska
Kontakt: email

Poszukiwany (06/01): Minicz, Krzysztof
Będę wdzięczny za wszelkie informacje o zaginionym bez wieści moim bratanku. Nazywa się Krzysztof Minicz, pochodzi z Tarnowa. Mieszkał w Kitchener, Ontario, Kanada, a pozniej w Nowym Jorku, NY, USA. Jego matka, Stanisława, zamieszkała w Polsce oraz cała jego rodzina nie ma od lat żadnego znaku życia od niego. Serdeczne dzięki za jakiekolwiek informacje o jego losach.

Imie: Wojciech Minicz
Kontakt: email

Poszukiwana (08/01): Mioduszewska, Anna
Poszukuję Anny Mioduszewskiej, zanim wyszła za mąż miała na nazwisko Wojciechowska, mieszkała przez jakiś czas na południu Chicago z mężem i ich córeczka. Proszę do mnie napisać jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje o niej.

Imie: Paweł
Kontakt: email

Poszukiwany (10/00): Mirek, Waldemar Jan Jakub
Szukam przyjaciela; Waldemar Jan Jakub Mirek. Jeśli ktoś mógłby mi udzielić informacji o jego miejscu pobytu będę wdzięczna.

Imie: Alicja (Boppa)
Kontakt: email

Poszukiwany (01/02): Mrozowicz, Józef
Poszukuję mec. Józefa Roberta Mrozowicz. Rodzice Jan i Maria Mrozowicz. Był doradca prawnym Towarzystwa św. Stanisława, był rzecznikiem Stowarzyszenia Benifitowego Policji miasta Garfield. Był członkiem Tow. św. Wojciecha, gr.113 ZPN, św.Stanisława Kostki nr. 907 Z.P.R.K i nalezał do Parafii św. Stanisława Kostki, której proboszczem był ks. Prałat Jan Wetula. Ostatni adres rodziców: Jan i Maria Mrozowicz, 300 Lanza Avenue, Garfield. Proszę o kontakt na email gregorja@poczta.fm.

Imie: Grzegorz Jasiewicz
Kontakt: email

Poszukiwana (06/01): (rodzina) Mrugalski
Poszukuję osób o nazwisku Mrugalski i Nieckarz, pochodzących z dawnego woj. kieleckiego, okolice Staszowa, Strzegomia. Jesteśmy rodziną.

Imie: Adam Kapłon
Kontakt: email

Poszukiwany (01/02): Musiał, Marcin
Poszukuję Marcina Musiała zamieszkałego w Krakowie.

Imie: Magdalena Wolk; e-mail: m.wolk@shaw.ca
Kontakt: emailPoprzednia Strona | Wróć do Góry

Jeżeli znasz poszukiwaną osobe, a chcesz komuś pomóc, prosimy skontaktować się z tymi którzy ją poszukują.

Jak opublikować ogłoszenie w dziale Poszukiwana-Poszukiwany, dowiesz się tutaj.

Ogłoszenia zamieszczamy bez sprawdzania ich wiarygodności, zgłaszający jest odpowiedzialny za rzetelność podanych informacji. Tylko poprawnie nadesłane (wymagane) informacje bedą opublikowane. Anonimowe ogłoszenia są odrzucane.


Więcej stron, które mogą Ci pomóc w znalezieniu osoby są w języku angielskim, naciśnij: English Version.
 
  Copyright © PolskiInternet.com.