Polskiinternet.com
Naciśnij - Click!
Strona Wejściowa  |  Strona Główna  |  Opublikuj Ogłoszenie    

     Strona Główna
 
     Dodaj Ogłoszenie
 
   Wybierz  Nazwisko:

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M

N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
V
W
Y
Z
Ż
Inne/Zbiorowe
 
Sprawdź więcej wpisów
  w języku angielskim:
People SearchPolskiInternet.com
Sponsorzy mile widziani.
 
 
  

Kacik Poszukiwana Poszukiwany
 
 Wybierz Nazwisko zaczynające się na:
Wstęp | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | Q | R | S | Ś | T | U | V | W | Y | Z | Ż | Inne
K

Poszukiwani (10/02): Kabata (rodzina)
Rodzina wujka Stanislawa KabatyPoszukuję rodzinę mojego wujka KABATA Stanisław, urodzonego 14-07-1916 r. w Ameryce (lub Kanadzie). Jego rodzice wyemigrowali i tam się urodziły ich dzieci, m.in. wuj i moja babcia, ale po jakimś czasie wrócili do Polski. Wujek przed II WŚ wyjechał z powrotem do Ameryki. Ożenił się z dziewczyną z domu Stępień. Wujek miał farmę kurzą w miejscowości: Shickshinny, PA. Mieli troje dzieci: Stanisława, Lindę i Edwarda. Dwoje z nich (Edward i Linda) prawdopodobnie zostało lekarzami. Mam adres syna wuja Stanisława, który pisał do babci gdy był w wojsku (SP/S Stanley Kobata, BA13818091, CO"b" 83 Eng. Bu, A.P.O. 09146, USA).

Imie: Dorota Ciesielska; Woj. Śląskie, Polska
Kontakt: email

Poszukiwana (03/02): Kaczmarczyk, Ewa
Poszukuję Ewy Kaczmarczyk (nazwisko panieńskie) przybyłej do USA w 1981 roku. Jest to moja siostra cioteczna.

Imie: Stanislaw Rosloniec, email: staros@wp.pl
Kontakt: email

Poszukiwani (11/00): Kajdaniak, Bożena i Piotr
Poszukujemy naszych dobrych znajomych, Bożeny i Piotra Kajdaniak, którzy do 10/00 mieszkali w Hamburgu. Prosimy o informacje o obecnym miejscu pobytu. Bylibyśmy bardzo wdzięczni.

Imie: Gosia i Peter z Hamburga
Kontakt: email

Poszukiwany (11/01): Kaleta, Adam
Poszukuję Kaletę Adama. Odbywał słuzbę wojskową w Walczu.

Imie: Waldmar Mazurkiewicz z Australii
Kontakt: email

Poszukiwani (06/01): Kalisz (rodzina)
Poszukuję rodzinę mojego ojca KALISZA Stanisława, urodzonego w 1922 r. w Drochobyczu. /ojcec - Alfred, matka - Maria Kowalska/. Prosze o kontakt na adres e-mail: olena@meta.lviv.ua.

Imie: Roman
Kontakt: email

Poszukiwana (02/01): Kamińska, Urszula
Jeżdże od czasu do czasu do Polski do Szczecina i chciałaby odwiedzić moją koleżankę ze szkoły średniej, chodziłyśmy razem do szkoły Gastronomicznej. Jej nazwsko panieńskie było Kamińska Urszula poźniej wiem ze wyszła za mąż za Anderzeja, nazwiska nie pamiętam wiem co z opowiadań od innych osób że mieszkają na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie, czy jest możliwość o dostarczenie mi ich adresu i telefonu.

Imie: Maria Björk ze Szwecji
Kontakt: email

Poszukiwany (09/01): Kamiński, Leszek (Lech)
Poszukuję przyjaciela - LESZEK (LECH) KAMIŃSKI który odbył słuzbę wojskową w PILE. Urodzony i wychowany na Kujawach. Wyjechał do USA - początek lat 1970.

Imie: Sława Kujawska
Kontakt: email

Poszukiwane (04/01): Kanarek, Ilona, Beata, Dorota, Barbara
Ja poszukuję moich byłych sasiadów, którzy mieszkają na zachodzie i ja sam też. Sąsiadki mają na imię Ilona Kanarek (23 ), oraz jej siostry Beaty (około 30) , Doroty (około 26) i ich mamy Barbary, oni mieszkają z całą grupą w Londynie. (Poszukuje też byłych sasiadów: Sławka (około 20 lat) i Arka (26) Pabiniak, którzy mieszkają w Denmark .) Ja sam mieszkam w Holandii, a kiedys mieszkałem w Polsce w Gorzowie Wlkp na ulicy Gwiazdzistej 22 na 9-tym piętrze i oni też tam mieszkali. Mam nadzieje że ich kiedyś znajdę, żeby pogadać o starych czasach.
ps : ja mam sam 22 wiosenek pomóżcie mi prosze !!!

Imie: Patryk Socha z Holandii
Kontakt: email

Poszukiwany: Kapłon, Artur
Poszukuję Artura Kapłona syna zmarlej w IV 2000 r. Krystyny z domu Kloc zamieszkałych ostatnio w Chicago 60647, IL, 2046 W. Shakspear. O kontakt prosi Bogusława Kloc-Centkiewicz, córka Bronisława Kloca. Adres Kontaktowy: 71-665 Szczecin ul. Świętoborzyców 34/8 POLSKA tel. 0048-91-4424654

Imie: Bogusława Kloc-Centkiewicz
Kontakt: email

Poszukiwana (01/02): Karbownik, Dorota
Poszukuję Doroty Karbownik - absolwent prawa i adminstracji Uniwersytet Wrocławski 1983-1985 ze Świdnicy.

Imie: Elżbieta K.
Kontakt: email

Poszukiwana: Karczewski (rodzina)
Poszukiwane osoby o rodowym nazwisku: KARCZEWSKI. Trzej bracia mojego dziadka ( ADAM KARCZEWSKI ) wyjechali do USA na początku tego stulecia. Pochodzili z okolic BYDGOSZCZY. Do wybuchu II wojny, dziadek ADAM zamieszkiwał w miejscowości KOSTOPOL na granicy z ówczesnym ZSRR, potem był internowany i wywieziony przez sowietów do obozu pod Taszkentem. Tam też zmarł. Proszę o kontakt na email: slawekjb@juno.com lub telefon: 773 213-8463.

Imie: Sławek
Kontakt: email

Poszukiwana (05/01): Karczewski (rodzina)
Moja mama poszukuje swojej rodziny, wie tylko tyle ze przed wojną wyjechali do Stanów są to bracia i siostra rodziców mamy:
1. Piotr Karczewski ur.w Zurominie dnia 06.10.1894r syn Mariana Karczewskiego i Józefy z domu też Karczewskiej
2. Feliks Karczewski ur.w Zurominie dnia 06.06.1889 syn Mariana Karczewskiego i Józefy z domu też Karczewskiej
3. Marianna Karczewska ur.w Zurominie dnia 07.02.1893 córka Mariana Karczewskiego i Józefy z domu też Karczewskiej
Mojej mamy tata miał na imie Antoni ur. 16.01.1897 r. w Zurominie Zdaje sobie sprawe że z pewnoscią te osoby juz umarły, mama prosi o jakikolwiek kontakt z dziećmi tych osób. Chce się dowiedzieć jak najwięcej o swojej rodzinie. Moja mama to Bronisława Moczydlowska z domu Karczewska zam. Warszawa, Polska. Ja jestem Bogusław Moczydlowski, mój adres mailowy ponizej, prosze o kontakt i jakiekolwiek informacje.

Imie: Bogusław Moczydlowski
Kontakt:

Poszukiwany (03/02): Kasacki, Piotr
Poszukuję osób które znały Kasackiego Piotra ur. Krynki Polska, który po II Wojnie Światowej zamieszkiwał AdresemPostfach7116642 Ludwigsburg-Neckarweihinen do 1960, a następnie mieszkał 811247Munchen-Obermenzing in der Hofbauern str 8, zmarł 27.10.1963r w Kranskenhaus Munchen rechts der Iser. W/wym. jest moim dziadkiem i nieznane dla rodziny są powody, ze nie wrócił on do żony i dzieci w Krynkach, Polska a przebywal w dawniejszym RFN, gdzie prawdopodobnie zamieszkiwał w monastyrze prawosławnym. Osoby które tam przebywały wyjechały do Kanady i USA. Moze jeszcze zyja osoby które znały mego dziadka i wyjasniły by co kierowało nim, ze nie utrzymywał z rodzina kontaktu. A może ktoś przechowuje po nim pamiatki. W Polsce mieszka zona Olga która ukonczyła 100 lat i chciałaby przed śmiercią dowiedziec sie coś o swoim mężu. Poszukiwałam dziadka Piotra Kasackiego przez ambasady i czerwony krzyz ale jedynie otrzymałam suche dane które nie były satyfakcjonujące. Będę niezmiernie wdzięczna za wszystkie informacje w swoim i babci imieniu.

Imie: Anna Sawicka zd. Kasacka zamieszkala Bialystok -Polska mobil +48604222189
Kontakt: email

Poszukiwana (12/01): Kasela, Ala
Poszukuje Ali (Kasela). Uczyła się w szkole muzycznej w Krakowie ur. ok. 1964 roku. Przebywała w USA 5 lat, a obecnie w Polsce. Mieszka w ok. Krakowa lub Gdańsk i Szczecin. Ma 1 dziecko, dziewczynke. Poszukuje jej Ismena Herowska kol. ze szk. plastycznej w Krakowie.

Imie: Ismena Herowska; tel. (0-18) 4436578, email: zoja2z@wp.pl
Kontakt: email

Poszukiwany (11/01): Kelmas, Krzysztof
SZUKAM OJCA! DANE: Krzysztof Kelmas, wiek 49>53 lata. W latach 70tych wyjechał na zachód. Mieszkał w Warszawie na ochocie ul. Dorotowska. Jestem synem Anny Cipior zamieszkałej w Krakowie. Osoby mogące mi pomóc serdecznie proszę o kontakt - email.

Imie: Robert Cipior
Kontakt: email

Poszukiwany (10/16): Kędzierski, Krzysztof
Poszukuję mojego tatę który który przebywa za granicą w Hamburgu, ma na imię Krzysztof, nazwisko KEDZIERSKI. Ma zielone oczy, jest wysoki i ma 45 lat. Jest to dla mnie bardzo ważne. Myśle, ze mnie ktoś zrozumie. Chce tylko wiedzieć czy żyje i czy jest zdrowy. Ja mam nadzieje że mnie ktoś zrozumie i będzie tak miły i do mnie napisze. Będe bardzo wdzięczna o wszelkie informacje. Bardzo proszę o szybkie informacje przysłać pod adres domowy, bo nie mam komputera: BEATA KEDZIERSKA WILLIUS, SIEMENSSTRAßE 52 40227 DÜSSELDORF, GERMANY.

Imie: Beata Kędzierska.
Kontakt: email

Poszukiwana (08/07): Kęsicka lub Brzozowska, Irena
Jestem siostra zakonna; ja i moja mama pragniemy odnalezc swoja siostrę, a moja ciocię, ktora jest po wylewie sparalizowana (niedowlad lewej ręki), trochę chodzi.

Poszukujemy Ireny z domu Kęsicka lub Brzozowska, corka Zofii i Jana. Byla jako dziecko adoptowana. Moze miec dzisiaj okolo 60 lat; pomiedzy Janina, a Jadzia. Podobno wyszla za maz, ma 2 dzieci, mieszka w Gdansku. Byc moze byla pielegniarka. Jedna z siostr urodzila sie we Firlusie, wiec przypuszczalnie jako dziecko pochodzila z tamtych stron. Ktokolwiek by wiedzial cos o tej osobie, proszony jest o kontakt, email cyryla@wp.pl.

Imie: Malgorzata Pulkowska,  (Polska) tel. kom. 48 22 606537862
Kontakt: email

Poszukiwana: Kielbassa (rodzina)
Proszę o pomoc w poszukiwaniu rodziny: moja Matka nazywała się Kielbassa. Ojcec Matki Viktor Kielbassa urodz. 28.06.1879. w Swibie powiat Tosek - Schwieben kreis Tost. Rodzice od Viktora ojcec Stepfan Kielbassa matka Angelica. Rodzeństwo Wyemigrowało do USA w latach 1835-1865 roku. W latach 1960 szukano krewnych z rodziny Kielbassa-Kielbahsa urodzonych w Swibie powiat Tosek - Schwieben kreis Tost. Bardzo Dziękuje za otrzymane jakiekolwiek wiadomości.

Imie: Josef Grobarek
Kontakt: email

Poszukiwana: Kieras (rodzina)
Szukam rodziny w Chicago. Nazwisko Kieres. Babcia pochodziła z Polski, miejscowość Kopytówek, Borzecin, Błonie koło Warszawy.

Imie: Jankowski z Walbrzycha, Polska
Kontakt: email

Poszukiwana: Klasa (rodzina)
Poszukuję pilnie rodzinę Klasa pochodząca z Sierakowic koło Gdańska. W latach 30-tych wyjechała Malwina Klasa. Miała dzieci w USA. Męża nie znam. Ostatni znany adres to DEABORN 1110, DETROIT. Do jakiej instytucji mogę się zwrócić o pomoc w nawiązaniu kontaktu !!!!

Imie: Wojciech Andryskowski, (83-340 Sierakowice, ul. Leśna 22, Polska)
Kontakt: email

Poszukiwana (02/03): Klimas, Jan (rodzina)
Poszukuję potomków Jana Klimasa urodzonego w Kopojnie, który weyemigrował do Chicago około 1910r. Żona jego z pochodzenia Litwinka - Ewa. Najstarszy syn na imię miał Józef, były również córki: Sabina i Marysia (dzieci miał około 10, ale wszystkich imion nie znamy). Siostry Jana Klimasa to: (1) Franciszka z męża Kubik (mówili jej Antosia; moja pra-babcia), (2) Marianna z męża Jackowska, zgineła w pożarze i (3) Władysława z meża Marchewka. Ja jestem prawnuczka siostry Jana Klimasa, obecnie mieszkam w stanie Georgia, USA i bardzo bym chciała odnaleźć rodzinę.

Imie: Agnieszka Brougveyre (z domu Kaczmarek), tel. 770 399-1960
Kontakt: email

Poszukiwany (11/01): Kobus, Krzysztof
Poszukuję KOBUS Krzysztofa, wyemigrował z Warszawy do Chicago? ok roku 1973.

Imie: Tadeusz Zatonski; Warszawa
Kontakt: email

Poszukiwana (12/01): Konkolewski (rodzina)
Poszukuję rodziny o nazwisku Sawulski oraz Konkolewski. Sawulski prawdopodobnie mieszkał w Detroit lub Chicago.

Imie: Jerzy Sawulski
Kontakt: email

Poszukiwana (06/01): Korda (rodzina)
Poszukuję rodziny, Barbary Korda z domu Hiszczyńska, która była siostrą mojego dziadka Michała Hiszczyńskiego. W latach szesciesiątych mieszkała w New York lub okolicach. Proszę o kontakt.

Imie: Lech Hiszczyński
Kontakt: email

Poszukiwana: Kordecka (lub Kornecka), Stefania
Poszukuję Pani Stefanii Kordeckiej (lub Korneckiej) córki Pani Józefy Górskiej pochodzącej z Nowej Rudy. Proszę również o kontakt dzieci Pani Stefanii: Elzbiety i Emila. Zbieram dane do stworzenia drzewa genealogicznego rodziny Katarzyny Krawców siostry Pani Górskiej.

Imie: Maria Dudek, Nowa Sól, tel. +48 68 387 54 12
Kontakt: email

Poszukiwana (12/01): Korobowicz (rodzina)
Poszukuję rodziny KOROBOWICZ, która pochodzi z Bytowa dawne województwo słupskie obecnie pomorskie, która wyemigrowała do Chicago 5-8 lat temu. W Bytowie prowadzili magiel, a teraz w Chicago prowadzą jakiś fast - food może restauracje o nazwie prawdopodobnie BYTOW.

Imie: Krzysztof Czeczot
Kontakt: email

Poszukiwane (12/00): Korus (osoby o nazwisku)
W związku z utworzeniem drzewa genealogicznego poszukuje osób, którzy nazywają się (mają przodków) Korus lub Wyczesany. Z okolic Zgorzelca lub Kielc.

Imie: Marek Pietrzyk
Kontakt: email

Poszukiwany: Korycki, John
W okresie międzywojennym do USA wyjechała jedyna siostra mojego dziadka Piotra Koryckiego - Waleriana. Miała w USA syna o imieniu John. Pozostała też jakaś rodzina w Gdańsku, ale z nikim nie mam kontaktu.

Imie: Piotr Korycki z Legionowo, Polska
Kontakt: email

Poszukiwana (09/13): Korzeniowska, Mirosława 
Poszukuję koleżanki z klasy, Mirosławy Korzeniowskiej, z.d. Czarnecka, rocznik 1951. Razem uczyłyśmy się w TE Suwałki 1967-70. Ostatnie miejsce zamieszkania przed wyjazdem do USA: Białystok, ul. Synów Pułku, Polska. Będziemy bardzo wdzięczne za pomoc w odnalezieniu naszej koleżanki i nawiązaniu z nią kontaktu telefonicznego lub emailowego.

Imie: Anastazja Romanowicz z.d. Sokołowska, tel. 0049-5231-37445 lub 0049-176-45145540 lub emailem.
Kontakt: email

Poszukiwana (02/02): Kosobucki (rodzina)
Poszukuję mojej - po całym świecie rozwianej rodziny Kosobucki (-a).

Imie: Agnieszka K.
Kontakt: email

Poszukiwana: Kowalska, Patrycja
Poszukuję Patrycji Kowalskiej. Przed wyjazdem do USA (prawdopodobnie do Chicago) mieszkała w Rzeszowie. Uczeszczała na zajęcia do zespołu tanecznego "Estradka Uszatka". Ma starszego brata Dominika. Prawdopodobnie tańczy teraz w jakimś polonijnym zespole ludowym. Obecnie (2000 r.) ma 16 lat. Jestem koleżanką z zespołu. Proszę o kontakt na adres e-mail: agata1982@poczta.wp.pl

Imie: Agata Mroczkowska z Rzeszowa
Kontakt: email

Poszukiwana (08/01): Kowalska, Teresa
Poszukuję serdecznej koleżanki, która wyjechała z Polski tuż przed stanem wojennym z mężem Januszem. Jej nazwisko Teresa Kowalska z domu Powielajew urodzona we Włoclawku chyba w 1945 roku. Mąż Janusz jest kierowcą. Mieszkają w Detroit, mają podobno własny dom.

Imie: Klosińska Danuta z Warszawy
Kontakt: email

Poszukiwana: Kozdrój, Sławomira
Poszukuję Sławomirę Kozdrój (nazwisko panieńskie) urodz. w 1960 roku w Szczecinie. Wyemigrowała do Chicago 1981 roku. Stary znajomy, Janusz.

Imie: Janusz Drukala ze Szczecina
Kontakt: email

Poszukiwane (10/07): Kozdrój (osoby o nazwisku)
Poszukuję osób o nazwisku Kozdrój. Proszę o kontakt.

Imie: Łukasz Kozdrój
Kontakt: email

Poszukiwany (01/02): Kozłowski, Czesław
Poszukuję kolegi z klasy: Czesława Kozłowskiego, który do 1963 roku mieszkał w Słońsku k. Inowrocławia, w maju tego roku wyjechał wraz z rodziną do Chicago, USA. Ciekawy jestem co porabia i jak sobie ułozył zycie, chetnie wymienił bym kontakty, lub porozmawiał przez internet. Mieszkam w Charzykowych k. Chojnic.

Imie: Tadeusz Święcicki
Kontakt: email

Poszukiwany: Kozioł, Mirosław
Poszukuję Mirosława Kozioła z Kędzierzyna - Kozła.

Imie: Agnieszka Karger
Kontakt: email

Poszukiwane (06/01): Kozon (osoby o nazwisku) 
Poszukuję osób o nazwisku Kozon.

Imie: Marek Kozon e-mail: marko@post.tele.dk
Kontakt: email

Poszukiwani (01/01): Kozuszyn, Zbigniew
Poszukuję kolegi, Zbigniewa Kozuszyna; wyjechał z Austrii do Kanady w latach 80-tych. Wcześniej mieszkał chyba w Jeleniej Gorze. Dziękuje za wszelkie informacje.

Imie: Jan Sinzinger
Kontakt: email

Poszukiwany (01/01): Kraska, Tomasz
Poszukuję kolegi ze szkolenj ławki (szkoła podstawowa) - Tomasza Kraska (rok urodzenia 1977), przed wyjazdem do USA mieszkał w Tarnowie. Razem chodziliśmy do Szkoły Podstawowej nr 8, do klasy "H". Jeśli ktoś zna Tomka będę wdzięczny za pomoc w skontaktowaniu się ze Nim.

Imie: Robert Jasinski - Tarnów, Polska
Kontakt: email

Poszukiwana (03/02): Krawczak, Arthur (rodzina)
Poszukuję informacji o Ks. B-pie Arthurze Krawczak, który był biskupem pomocniczym w Detroit. Prawdopodobnie zmarł w ubiegłym roku. Może ktoś z jego rodziny się odezwie.

Imie: Władysław Stawicki - Gołuchów, Polska
Kontakt: email

Poszukiwane (06/01): Krosnowski (osoby o nazwisku)
Szukam KROSNOWSKICH (nazw. Krosnowski) w Brazylii.

Imie: Maciej LISOWSKI
Kontakt: email

Poszukiwany (02/02): Krupka, Arkadiusz
Poszukuję kolegi: Arkadiusz Krupka. W latach 1992-1994 uczęszczał do K.O. w Krośnie n/Wisłokiem. Najprawdopodobniej obecnie mieszka w Chicago.

Imie: Krzysztof Szadkowski "Szoku"
Kontakt: email

Poszukiwany: Krzemiński, Marcin
Poszukuję Kolegi MARCINA KRZEMIŃSKIEGO urodzonego w 1980 roku. W roku 1993 lub 1994 przeprowadził się na stałe, z Warszawy - Włochy, do Chicago. Jestem Jego kolegą z "podstawówki" - SP nr. 266. Za ewentualną pomoc w odnalezieniu kolegi z góry uprzejmie dziekuję.

Imie: Przemek Serowiec (Serek) z Warszawy, Polska
Kontakt: email

Poszukiwana (02/02): Krzywda (rodzina)
Poszukuję rodziny o nazwisku Krzywda i mieszkających w Chicago ( to byli bracia mojej prababci Zofii z domu Krzywda, a po ślubie Ziółkowska ). Mieli na imię Stanisław i Bolesław, więc teraz poszukuję prawdopodobne kontaktu z ich dziećmi bądź wnukami. Moja rodzina straciła z nimi kontakt przed wielu laty, a ja chciałbym się o nich czegoś dowiedzieć.

Imie: Piotr Zachaj, Polska
Kontakt: email

Poszukiwana (11/01): Kuczek (rodzina)
Poszukuje rodziny o nazwisku Kuczek.

Imie: Anna Brzeska; ICQ#:138107186 , Current ICQ status: SMS: (Send an SMS message to my ICQ): +2783142138107186. Mozna się ze mną skontaktować również/More ways to contact me: http://wwp.icq.com/138107186
Kontakt: email

Poszukiwany (01/02): Kulicki, Artur
Chętnie nawiąze kontakt z kuzynem Arturem Kulickim synem Wiesława. Prawdopodobnie przebywa w Los Angeles, a pochodzi z Gdyni. Powinien mieć teraz około 30 lat. Mamy wspólną ciotkę Irenę Kulicką, która mieszka w Gorzowie oraz rodzinę na Białorusi.

Imie: Emilia Strzelec; adres: ul. Budziszynska 4/9, 65-945 Zielona Góra, POLSKA
Kontakt: email

Poszukiwany (9/01): Kurek, Marek
Poszukuje Marka Kurka zamieszkałego w Kanadzie. Zapytuje czy mieszkałeś na ul. Murarskiej i czy miałeś dwie siostry? Czy znałeś Monkiewicza, Mozdzenia?

Imie: Adam Lange
Kontakt: email

Poszukiwani (12/00): Kustra, Ryszard i Jolanta
Poszukuję wiadomości o miejscu zamieszkania Ryszarda i Jolanty Kustra; przed 20 laty wyemigrowali do Nowego Yorku i mieszkali na Brooklyn. Maja dwie córki. Ostatni kontakt przed sześciu laty. Wszystkie osoby które wiedza coś na ich temat prosze o pomoc. Moj telefon: +48586819158. Informacje prosze przesyłać na email: mico-why@web.de. Dziekuje Chrzesniak Krzysztof...

Imie: Krzysztof Trybek; adres: Mojuszewska Huta 23, 83334 Miechucino, POLAND
Kontakt: email

Poszukiwany (11/00): Kwiatkowski, Mieczysław
Poszukuję znajomego ze szkolnych lat; Mietka Kwiatkowskiego. Jestem z Wrocławia-Pilczyce, mieszkam teraz w Kanadzie.

Imie: Marek Kurek
Kontakt: email

Poszukiwany: Kwiatkowski, Wiesław
Poszukuję Wiesława Kwiatkowskiego ur. 1946 r. w Polsce w woj. białostockim. Ostatni kontakt był około 4 lat temu. Zamieszkiwał wtedy okolice Detroit . Wszystkie osoby , które wiedzą coś na jego temat prosimy o kontakt. Pilna sprawa rodzinna. Moj telefon 085-6513-441, Polska , e-mail: akrysiewic@poczta.onet.pl
Dziekuje córka, Monika

Imie: Monika
Kontakt: emailPoprzednia Strona | Wróć do Góry

Jeżeli znasz poszukiwaną osobe, a chcesz komuś pomóc, prosimy skontaktować się z tymi którzy ją poszukują.

Jak opublikować ogłoszenie w dziale Poszukiwana-Poszukiwany, dowiesz się tutaj.

Ogłoszenia zamieszczamy bez sprawdzania ich wiarygodności, zgłaszający jest odpowiedzialny za rzetelność podanych informacji. Tylko poprawnie nadesłane (wymagane) informacje bedą opublikowane. Anonimowe ogłoszenia są odrzucane.


Więcej stron, które mogą Ci pomóc w znalezieniu osoby są w języku angielskim, naciśnij: English Version.
 
 
  Copyright © PolskiInternet.com.