Polskiinternet.com
Naciśnij - Click!
Strona Wejściowa  |  Strona Główna  |  Opublikuj Ogłoszenie    

     Strona Główna
 
     Dodaj Ogłoszenie
 
   Wybierz  Nazwisko:

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M

N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
V
W
Y
Z
Ż
Inne/Zbiorowe
 
Sprawdź więcej wpisów
  w języku angielskim:
People SearchPolskiInternet.com
Sponsorzy mile widziani.
 
 
  

Kacik Poszukiwana Poszukiwany
 
 Wybierz Nazwisko zaczynające się na:
Wstęp | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | Q | R | S | Ś | T | U | V | W | Y | Z | Ż | Inne
B

Poszukiwany (09/01): Babiarz, Dariusz
Poszukuję osoby o nazwisku Babiarz Dariusz oraz całej rodziny Babiarzów i Zawiślaków.

Imie: Jolanta Babiarz, Gruszka Zaporska, Polska
Kontakt: email

Poszukiwany (10/00): Bach, Bruno (Bronisław)
Poszukuje mojego wujka Bruno (Bronisław) Bach, będę wdzięczny za jakakolwiek informacje na jego temat pod adresem: zborek@box43.gnet.pl

Imie: Edward Zborowski, Polska
Kontakt: email

Poszukiwane (08/01): (osoby o nazwisku) Bamber
Poszukuję osób o nazwisku Bamber i Springer w celu uzupełnienia drzewa genealogicznego.

Imie: Daria Jobska
Kontakt: email

Poszukiwane (12/00): (osoby o nazwisku) Banbura
W związku z tworzeniem swojego drzewa genealogicznego poszukuje osób, którzy nazywają się (mają przodków): Urbanik. Pochodzą z okolic Kielc.

Imie: Paweł Rudzki
Kontakt: email

Poszukiwana (12/01): Barańska, Jadwiga
Helena Tarasiewicz poszukuję Jadwige Barańska (siostrę) z domu Tarasiewicz z Przerośli, zamieszkała proawdopodobnie w Chicago. Jeżeli ktos miał kontakt z tym nazwiskiem bardzo proszę o kontakt.

Imie: Helena Tarasiewicz
Kontakt: email

Poszukiwany (09/01): Bardura, Adam
Poszukuje Adama Bardua. Znamy się już jakiś czas ale straciliśmy kontakt. Proszę o wiadomość, adres itp. Dzięki za pomoc...

Imie: Agnieszka G.
Kontakt: email

Poszukiwany (10/00): Barszczowski, Jan i Filip
Poszukuje adresu email mojego wujka Jana Barszczowskiego zamieszałego w Chicago oraz kuzyna Filipa.

Imie: Jacek Barszczowski z Polski
Kontakt: email

Poszukiwania: (rodzina) Bartoschek lub Bartoszek
Krystyna Thomys, z domu Bartoszek, córka Stefana Bartoszek (27.12.1913) w Mikulczycach, poszukuje kontaktu z rodziną w USA. Siostra Stefana Barbara mieszkała w Duisburgu.

Imie: Krystyna Thomys, Kapitelwiese 14, 44263 Dortmund
Kontakt: email

Poszukiwani (05/01): Bartza, Janusz i Halina
Poszukuje Haliny i Davida Bartza.

Imie: Janusz Czerniak z Gniezna; Am Badener Bahnhof 3b 28832 Achim-Niemcy
Kontakt: email

Poszukiwany (04/01): Bednarz, Beata
Beata Bednarz (panieńskie Pawlikowska) pochodzi z Zebu. Przyjaźniłyśmy się w szkole średniej w TTA, po maturze wyjechała do USA i tam wyszła za mąż. Urwał mi się kontakt z nią, chyba zmieniła miejsce zamieszkania. Wcześniej była w Chicago, 4543 Skeaeting, Il 60632-2101; ale nie odpisała. Mieszkam jak dawniej. Mój emil: lolabis@interia.pl

Imie: Bożena Legowska-Brzoza (panieńskie Król-Legowska); Zakopane
Kontakt: email

Poszukiwany (02/02): Bednarz, Maciej
Poszukuję kuzyna Macieja Bednarza zamieszkałego w Chicago.

Imie: Witold Bednarz; Bydgoszcz, Polska
Kontakt: email

Poszukiwana: Beletti, Elżbieta
Poszukuje mojej najlepszej przyjaciółki: Elżbiety Beletti (nazwisko mogło ulec zmianie). Pochodziła z Kielc, na stałe mieszkała w Warszawie na ul. Pulawskiej. 1982 roku wyjechała na stałe do Italii, po czym nasz kontakt się urwał. Proszę o wiadość na adres e-mail: nc-marcinma@netcologne.de

Imie: Alicja Galecka z Kolonii
Kontakt: email

Poszukiwany (11/01): Bendryn, Wojciech
Wojciech Bendryn. Ukończył Państwowe Studium kulturalno-oświatowe w Ciechanowie na wydziale teatralnym. Mieszkał w Płońsku. Obecnie chyba przebywa w Chicago. Nic więcej o nim nie wiem. Prosze o pomoc!

Imie: Robert Mrozowicz z Olsztyna na Mazurach.
Kontakt: email

Poszukiwany (02/02): Białkowski, Bogdan
Szukam kuzyna Bogdana Białkowskiego - wiek powyzej 40 lat. Imie matki EMILIA z domu PILAWA Pochodzący ze Szczecina. Zamieszkały w Chicago USA.

Imie: Marek Pilawa; WIEN - AUSTRIA
Kontakt: email

Poszukiwany (01/01): Blaze, Chester
Poszukuje pana Chestera Blaze (Czesław Blazejczyk) lub jego rodziny (syn - Clark Blaze). Będę wdzięczna za kazdą informację na adres: madel@interia.pl

Imie: Marta Blazejczyk, Polska
Kontakt: email

Poszukiwany (03/01): Bochyński, Grzegorz
Poszukuję Grzegorza Bochyńskiego. Ma on około 30-31 lat, żonaty, na pewno mieszka w Polsce. Pochodzi z Koprzywnicy. Jest to miejscowość koło Sandomierza Województwo tarnobrzeskie, ale prawdopodobnie tam już nie mieszka. Koło roku 1992 ukończył Wojskowa Szkołe Kwatermistrzoska w Poznaniu. Ma jedną, młodszą siostrę Monikę.

Imie: Małgorzata z Chicago, USA
Kontakt: email

Poszukiwany (12/01): Bodzion, Piotr
Poszukuję Piotra Bodzionego obecnie ma 28 lat i prawdopodobnie mieszka w Chicago, IL, USA. Wyjechał z Polski 12 lat temu. Mieszkał w Warszawie.

Imie: Elżbieta P.
Kontakt: email

Poszukiwani (11/01): Bogunowicz, Izydor i Michael
Poszukuję Bogunowicz Izydor Bronisław s. Ignacego, ur. w Netrebie powiat Zbaraz zawodowy wojskowy 13 DAK Brody, obecny teren Ukrainy. Zaginą w czasie działań wojennych w 1939 r. Mógł wyjść z niewoli Sowietów z Armią gen Andersa. Poszukuje rodziny Izydora, brata, który w 1924 r wyemigrował do USA i podobno mieszkał w Chicago, dane Michael Bogunovich ur. syn jak wyżej. Bardzo proszę o pomoc, lub wskazówki jak i gdzie szukać.

Imie: Iwona Kanon
Kontakt: email

Poszukiwana (11/01): Bolanowska, Elżbieta
Poszukuje Bolanowską Elżbietę, w latach 70-tych pracowała w Zjednoczonych Przedsiębiorstwach Rozrywkowych w Warszawie.

Imie: Waldmar Mazurkiewicz z Australii
Kontakt: email

Poszukiwana (01/02): Borowska, Stanisława
Chciałabym nawiaząć kontakt z Panią Stanisławą Borowką, z którą dzieliłam pokój w hotelu pielegniarek w Krakowie, przy szpitalu Narutowicza. Ja od 1985 roku, mieszkam w Kanadzie, oto moj e-mail irenaduchink@sympatico.ca. Proszę napisz będzie mi bardzo miło .

Imie: Irena Duchnik
Kontakt: email

Poszukiwana (03/04): Borucka, BeataBardzo proszę o pomoc w odnalezieniu mojej córki Beaty Boruckiej urodzonej dnia 12 maja 1964 r. w Krakowie, która wyszła z domu przy Oś Słonecznym Krakowie w dniu 13 kwietnia 1987 r. i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, być może wyjechała za granicę nie informując najbliższych. Rysopis : wzrost ok.160 cm, szczupła sylwetka, włosy ciemno-blond, oczy niebieskie, znaki szczególne : brak zęba nr. 4 w górnej szczęce, blizna po operacji woreczka żółciowego. Beata była pielęgniarką i pracowała w Szpitalu Żeromskiego w Nowej Hucie, w dniu wyjścia miała 22 lata.  Jeżeli ktoś na swej drodze napotkał Beatę, bądź wie gdzie ona jest, proszony jest o kontakt z matką: Danuta Borucka: email, tel. 648-23-60.

Imie: Danuta Borucka, Krakow, Polska
Kontakt: email


Poszukiwana (01/02): (rodzina) Bosek
Poszukuję rodziny stryja - Piotr Bosek, syn Jana i Anny z d. Kuś, urodzony w 1884 roku w Polomi k. Rzeszowa. W roku 1912 wyjechał do USA-Chicago. Był ożeniony z Pasternak z Babicy k. Rzeszowa, miał 2 synów i 1 córke. Był ponownie ożeniony z panią z Rzeszowa (brak danych). Od wojny brak wiadomości o jego rodzinie. Podobno jeden z synów był na wojnie w Korei i jest inwalidą wojennym. Brakuje mi danych o tej rodzinie do pisanej kroniki rodzinnej. Bardzo porszę o wiadomość, z góry dziękuje.

Imie: Bronislaw
Kontakt: email

Poszukiwana (05/01): (rodzina) Brytan
Pragnę odnaleźć swoich krewnych w Stanach Zjednoczonych o nazwisku BRYTAN. Wiem, że w ciocia mojej mamy pochodziła ze SŁUPSKA, była bardzo aktywna działaczka Polonii, przebywała z wizytą w Polsce w latach 1962-1964 i prawdopodobnie niestety zgineła w wypadu samochodowym. Moja rodzina i ja pochodzimy z JANOWA LUBELSKIEGO. Wiem z listy dyskusyjnej, ze poszukiwał nas kiedyś chcąc stworzyć drzewo genealogiczne (ja chce je teraz stworzyć) ROBERT BRYTAN. Moja mama MARIA BRYTAN twierdzi, ze jest on marynarzem. Od niej wiem także, że wieksza cześć naszej rodziny mieszkała w stanie INDIANA, a cześć w CHICAGO. Moja nieżyjąca już babcia Stanisława Brytan pochodziła z rodziny SUBARTOWICZ, z której również ktoś przebywa w USA.

Imie: Cezary Pająk, Polska
Kontakt: email

Poszukiwana: Bryjak, Małogorzata
Poszukuje Małgorzaty Bryjak (Mercedes Bryjak), ostatnio (jesienią 1999 r.) mieszkała w Cleveland, Ohio, USA. Wdzięczna będe za jakikolwiek kontakt. Proszę o wiadość na adres e-mail: abigail@sekretna.pl

Imie: Agata Patyk, Wrocław, Polska
Kontakt: email

Poszukiwana (08/07): Kęsicka lub Brzozowska, Irena
Jestem siostra zakonna; ja i moja mama pragniemy odnalezc swoja siostrę, a moja ciocię, ktora jest po wylewie sparalizowana (niedowlad lewej ręki), trochę chodzi.

Poszukujemy Ireny z domu Kęsicka lub Brzozowska, corka Zofii i Jana. Byla jako dziecko adoptowana. Moze miec dzisiaj okolo 60 lat; pomiedzy Janina, a Jadzia. Podobno wyszla za maz, ma 2 dzieci, mieszka w Gdansku. Byc moze byla pielegniarka. Jedna z siostr urodzila sie we Firlusie, wiec przypuszczalnie jako dziecko pochodzila z tamtych stron. Ktokolwiek by wiedzial cos o tej osobie, proszony jest o kontakt, email cyryla@wp.pl.

Imie: Malgorzata Pulkowska,  (Polska) tel. kom. 48 22 606537862
Kontakt: email

Poszukiwani (01/02): Bubel, Danuta i Marek
Poszukuję Danuty i Marka Bubel (z d. KITA), którzy studiowali ze mną w Moskwie w Instytucie Przemysłu Spożywczego. Prosze o kontakt, email: a.dudkowski@data.pl.

Imie: Aleksander Dudkowski
Kontakt: email

Poszukiwana: (Rodzina) Buchowicz
Poszukuje osób o nazwiskach: Buchowicz, Tyblewski, Jobda. Moj adree e-mail: kbuchowicz@poczta.onet.pl . Strona WWW (Drzewo genealogiczne Rodziny Buchowiczów): http://vvv.pl/~drzewo

Imie: Krzysztof Buchowicz z Warszawy
Kontakt: emailPoprzednia Strona | Wróć do Góry

Jeżeli znasz poszukiwaną osobe, a chcesz komuś pomóc, prosimy skontaktować się z tymi którzy ją poszukują.

Jak opublikować ogłoszenie w dziale Poszukiwana-Poszukiwany, dowiesz się tutaj.

Ogłoszenia zamieszczamy bez sprawdzania ich wiarygodności, zgłaszający jest odpowiedzialny za rzetelność podanych informacji. Tylko poprawnie nadesłane (wymagane) informacje bedą opublikowane. Anonimowe ogłoszenia są odrzucane.


Więcej stron, które mogą Ci pomóc w znalezieniu osoby są w języku angielskim, naciśnij: English Version.
 
  Copyright © PolskiInternet.com.