Menu

Lewe Glowne Menu - PolskiInternet.com

Polecamy

Left Menu - PolishInternet.com

Reklama

Left Banner - PolishInternet.com
 

Sprzedaż: Działki

Lutoryż, Rzeszów, Polska.  
  więcej…
.........................................

Left Banner - PolskiInternet.com
Top Menu - PolskiInternet.com
Top Banner - PolishInternet.com
Najnowsza oferta - Polskiinternet.com
Oferta »  Rabat 10% jeżeli zamieścisz reklamę w tym tygodniu. Więcej tutaj.
Szukaj - PolskiInternet.com

Artykuł 


Prezes USOPAŁ; Jan Kobylański ...

"Polsko obudź się, zrzuć jarzmo żydokomuny, idź do wyborów..."
Montevideo, 21.04.2014


 

 

Drodzy Rodacy!
Sub-page-ad // PolskiInternet.com
 R E K L A M A:

W ciągu ostatnich dwóch tygodni obserwowaliśmy wielką farsę związaną ze zbieraniem podpisów na listy przez partie, które chciały wystawić swoich kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Docierało do nas wiele różnych informacji na ten temat. To jest wielki skandal i wstyd, że Polacy – katolicy i patrioci, których uważa się, że jest ich w kraju i za granicą 90%, nie mają siły, zdolności, inteligencji i nawet ochoty, żeby tragedię Narodu Polskiego zakończyć i „postawić kraj na nogi”.

Wielokrotnie już pisaliśmy, że okupacja sowiecka i żydokomunistyczna Polski od ostatniej wojny światowej zrobiła z naszego kraju swoją kolonię, a Polaków wychowywała na bezmyślnych niewolników. Od 1939 roku Polacy od dziecka byli wychowywani w szkołach, wszelkiego rodzaju instytutach na bezmyślną i bezbronną masę, stado owiec i baranów, którymi jest łatwo kierować i narzucać im wszystkie kierunki jednego kundla, który ich prowadzi. To jest przykre porównanie, ale niestety realne. Żydokomuna stworzyła w Polsce tzw. „homo sovieticus”, który jak automat wykonuje to, co im każą i narzucają.

Przyjrzyjcie się dokładnie najprostszym przykładom – przygotowaniom do wyborów do Parlamentu Europejskiego. Już w poprzednich wyborach 4 lata temu żydokomuna miała zupełną kontrolę nad masą Narodu Polskiego, która miała iść głosować. Jedni mówili: „patriota nie powinien iść do eurowyborów, gdyż jest przeciwnikiem Unii Europejskiej”, drudzy krzyczeli, żeby głosować tylko na tych z partii żydokomunistycznych, tj. PO, PiS, PSL, SLD, SP, RN, KNP czy na Partię Palikota.

Jaki był rezultat? W wyborach przed 4 laty głosowało tylko ok. 25% uprawnionych. Logicznie rozumując, pozostałe 75% stanowią te nieszczęsne owce polskie, które nie poszły do wyborów, a owe 25% to żydokomuna, szabesgoje, członkowie i potomkowie okrągłego stołu i Magdalenki.

My starliśmy się nawoływać do wszystkich organizacji, które uważaliśmy za patriotyczne i polskie, a było ich mało. Niestety inni Polacy nie łączyli się. Ich nie interesuje ich kraj, Ojczyzna.

W ciągu ostatnich 20 lat wyemigrowały miliony Polaków młodych i zdolnych, większość dobrze wykształconych, którzy dziś myją talerze w Anglii czy pracują jako niewolniczy robotnicy na budowach.

My stale mówiliśmy i mówimy – Polsko obudź się, zrzuć jarzmo żydokomuny, idź do wyborów – w demokratyczny sposób możesz to wszystko zmienić!

Naturalnie innym sposobem może też być patriotyczny zryw narodowy i powstanie, które pozwoliłoby wyrzucić tych okupantów, a winnych ukarać za grabienie polskiego majątku narodowego i marnotrawstwo.

Tymczasem co się dzieje? Do zbliżających się wyborów na początku zgłosiło się około 20 organizacji, które chciały brać w nich udział i wystawić swoich kandydatów. Żydokomunistyczna maszyna ogłupiania ludzi jednak nadal działa, namawia ludzi do tego, aby nie szli do głosowania. Znowu tych kilka małych partii polskich padło ofiarami oszustwa, podstawiono im nogi przy zbieraniu podpisów na listach, podłożono agentów itd. To wszystko jest Wam znane.

Naród powinien powstać i usunąć tą bandę, tego raka, który niszczy i zżera Naród Polski (macie przykład na Węgrzech, oni to już zrobili i idą dalej odnosząc kolejne sukcesy, jednak do tego potrzeba odwagi cywilnej i patriotycznej).

To wszystko jest w Waszym i naszym interesie polskim.

Polacy obudźcie się!


Jan Kobylański
Prezes USOPAŁ

 

 

 

 

 

 

 

Wiecej informacji na stronie: www.usopal.pl

 

 

Zrodlo: USOPAL 
Data: 20-04-2014

 

Wiecej informacji - PolskiInternet.com

Artykuły             — Indeks

Polska                 — Fakty o Polsce

Wizytówka         — Polonijne Biznesy

 

 

Large Top Banners - PolishInternet.com

 

  Poprzednia   Do Góry
 
Dolne Menu - PolskiInternet.com

Strona Główna   ||   Dodaj Naszą Stronę  |  Kontakt  |  Redakcja  |  Zamów Reklamę  |  Zamów Ogłoszenie  |  Zgłoś Konkurs  |  Indeks Strony  |  Patroni i Partnerzy  

Copyright - PolskiInternet.com
Inne języki: English Version * Czech * French * German * Hindi * Italian * Greek * Russian * Spanish * Swedish * Ukrainian
 
Copyright (c) 1998 - 2019 PolskiInternet.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.  Member of PolMedia.us Marketing Group.